Пригощаю кашею• Изменено 09 ноября 2023
Блеб -біла цятка на соску, хто зіштовхувався, що допомогло?
Лікар встановив діагноз блеб - біла цятка на соску. В одних джерелах пишуть, що це закупорка протоки, в інших що це травмована ділянка соску, що просякнута молоком. У моєму випадку лактостазу не спостерігається, є лише біла цятка, проте боляче годувати дитину, а також біль виникає при натиранні одягом. Лікар призначив мазь зі стероїдним компонентом та часті прикладання, полегшення поки що не настає. Хто зіштовхнувся з цією проблемою, що допомогло, як швидко пройшло?
наКоблучках• 09 ноября 2023
В моєму випадку це була протока, яка заросла оцією поверхневою тонесенькою шкіркою-плівкою. Під нею сиділо молоко, був двічі лактостаз через це, було боляче годувати і торкатись.
Скористалась порадою, яку прочитала в когось із консультантів - відкрила новий шприц, стерильною голкою акуратно торкнулась, проколола цю плівочку. Молоко тоді одразу змогло вийти нормально, дитина за 5 хвилин висмоктала все, що застоялось, біль моментально минув.
Алина-1240• 09 ноября 2023
Закупорка протоки.сцеживайтесь.молокоотсосом потянуть попробуйте,ребенок вам так не потянет
Сливочная пенка• 09 ноября 2023
выдавливала как прыщик, если нет, то иголкой от шприца аккуратно делала дырочку и выдавливала. мыли и сгустки и камушки , как мел