Надежда наш компас• 09 ноября 2023
Лікар для лікування РХП у підлітка, порадьте будь ласка.
Син страждає через зайву вагу. Підозрюю РХП, порадте психолога в Києві або онлайн. Дякую!
Надежда наш компас
• 09 ноября 2023
Каже, що бракує радості в житті, додає їжею смачною собі радість(((
Крапипопка• 09 ноября 2023
Ну вес у него не такой уж и большой. Но РПП раньше лечили хорошо здесь, не знаю как сейчас, поищите свежие отзывы
Надежда наш компас
• 09 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Сначала это детский психиатр.
+380633660256 Полина Юрьевна Змушко
Погуглите.
А там она уже Вас сориентирует по психологам.
+380633660256 Полина Юрьевна Змушко
Погуглите.
Дякую!
Надежда наш компас
• 09 ноября 2023
Ответ дляКрапипопка
Проблема не в вазі, а в тому, що він страждає через неї.
Амелі на мілені• 09 ноября 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Так а що ви йому готуєте? В зал з ним підете?
Надежда наш компас
• 09 ноября 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Він ходить на спортивні звняття 3 р на тиждень. Готую звичайну їжу. Але він багато часу не вдома і купую різну дурню.
Амелі на мілені• 09 ноября 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Вам порадять і мінятись самій. Що він робить на заняттях? Що каже тренер? Яке навантаження дає? БЖУ за день, чт норма білка в раціоні. Сорі, звичайна їжа та дуже розтягнене поняття. У мене переважно рибне меню, а у дітей інше