Морковна• 03 января в 13:00

Порадьте ендокринолога підлітку 15 років, що спец. на проблемах наднирників,Київ

У дитини по кт гіперплазія наднирників,виявили при пошуку причини підвищеного тиску,скоріш за все альдостеронізм.Шукаю лікаря,що спеціалізується саме на цій проблемі.
Ms. Скромность• 03 января в 13:04
Постою, послухаю. У чоловіка альдостеронізм
Нам порадили звернутися в інститут ендокринології на площі шевченка
СкрипяСердцем• 03 января в 13:17
здається,Черенько С.М. такий спеціаліст.
СкрипяСердцем• 03 января в 13:26
не знаю,чи він зараз працює у якомусь Центрі( колись працював на Кловській), але є приватна Ендокринологія з Черенько(якось так зветься). він - супер!!!
автор Морковна • 03 января в 13:31
Ответ дляСкрипяСердцем
уточнила,сказали дітей не приймає.З нового року в Сіті-доктор на Почайній
автор Морковна • 03 января в 13:32
Можливо когось з дитячих в інституті порадять.
harmyder• 03 января в 13:44
В стаціонарі Інституту ендокринології в Києві усі лікарі хороші. Вам же все одно мабуть потрібно лягати на повноцінне обстеження.
автор Морковна • 03 января в 13:52
Ответ дляharmyder
Я думаю можна амбулаторно,є всі обстеження на специфічні гормони,КТ,УЗД
Люблю джаз• 03 января в 15:21
⁨Клініка ’Ендокрін Медікал’⁩ на Володимирській. Дуже сподобалось. Привозила дитину але там і для дорослих. Консультувалися по щитоподібній у Лантух. Супер! Легко пояснила все по ТТГ, Т3, Т4 (які взаємозалежності, і як трактувати аналізи). До цього я сама зі своїм гіпотеріозом обійшла з десяток ендокринологів. Якби мені самій зустрілася Лантух 5 років назад, то у мене б було зовсім інше розуміння цієї проблематики, і мабуть інші результати. Більшість ендокринологів у Києві просто нульові. І тільки тут і на Рейтарській я побачила дійсно професіоналів. Але мене не влаштовує ’режим’ Рейтарської. І теж треба подякувати, якщо не висиджувати в чергах. А тут чіткий прайс і чіткий запис на зручний час, та гарне обслуговування

Там є і гінекологи, і хірурги, і хто завгодно. Думаю що по наднирникам теж 100% гарні спеціалісти.
Ганцю в кєдах• 03 января в 16:15
Ответ дляЛюблю джаз

Не пам´ятаєте вартість прийому?
Люблю джаз• 04 января в 14:59
Ответ дляГанцю в кєдах
Не пам´ятаєте вартість прийому?
я платила 950 грн.
Ганцю в кєдах• 04 января в 15:00
Ответ дляЛюблю джаз
я платила 950 грн.
Дякую.
Люблю джаз• 04 января в 15:00
Ответ дляГанцю в кєдах
Не пам´ятаєте вартість прийому?
і 750 грн за УЗД. На Рейтарській я залишала в знак подяки не менше 500 грн, і мені доводилося сидіти в чергах.