Ласунка• 09 ноября 2023

Развод и отказ от детей

В пользу мужа, чтоб его не мобилизовали? У вас есть такие знакомые?
Сизоока бестія• 09 ноября 2023
Так, авторе , можливо, але не знаю чи зараз. В 14 році брат мого чоловіка розлучився з жінкою і на суді вони заявили, що місце проживання дітей буде з батьком, а вона сплачуватиме аліменти. Була там добровільна відмова від дітей чи можливо якось по іншому називалось, я не знаю. Сильно вони про це не хотіли балакати. Але діти були під його доглядом. Так відмазували його від призову. Ми всі тоді тихенько насміхались, а тепер мовчимо.

автор Ласунка • 09 ноября 2023
Ответ дляНе служанка
Але мама, позбавлена батьківських прав, - ніхто для дітей. Якщо часом помре тато ю, чи щось в голову йому стрелить - мама цих дітей ніколи не побачить. Такі речі можуть дорого обійтися в майбутньому. Щоб штани заховати на що тільки люди дурні не йдуть…
Вот я также думаю. Почему мужики за счет женщин решают свои проблемы и женщины соглашаются?
Пацелуйнитуда• 09 ноября 2023
Ответ дляЛасунка
Ну вот реально, нормальная мать или здравомыслящий человек пойдет на такое?
На позбавлення прав багато часу і доків потрібно, і моральна сторона не дуже. Тому нормальна мати не піде, бо не дай Бог чоловік потрапить під машину чи ще щось, діти підуть в інтернат, бо їй ніхто їх не дасть, поки через суд не відновиться в правах.
А ось штучно зробити ситуацію, що лише батько зараз піклується, то хоч якось більш-менш. Чесно, вже краще розлучитись і одружитись на жінці з інвалідністю фіктивно. І то не так стрьомно (якщо жінці не 70-80 років, бо і такі є унікуми)
Не служанка• 09 ноября 2023
Ответ дляЛасунка
Діти виростуть і мамі за таке не подякують
Анти-анонім• 09 ноября 2023
Ответ дляНе служанка
Та не просто так позбавити права.
І аліменти ніхто не відмінить
Я в дамках• 09 ноября 2023
Ответ дляЛасунка
Хватаит двоих. Сегодня узнала, что знакомые так развелись и теперь у него отсрочка. Как по пн - это дно
вам то какая разница????
Незламна• 09 ноября 2023
Ответ дляАнти-анонім
Ситуації, коли мати написала відмову.
І була позбавлена материнства
Де мені взяти посилання?😂
Це тіп історію свого шляху хтось в інтернет виклав чи по тсн показали?)))
автор Ласунка • 09 ноября 2023
Ответ дляЯ в дамках
вам то какая разница????
А вам какая разница, какая мне разница?
5thelement• 09 ноября 2023
Ответ дляЛасунка
Ну ладно - Позабавлення батьківських прав, відібрання дітей.
Вы готовы признать себя наркоманкой , алкоголичкой , психом ?

Сизоока бестія• 09 ноября 2023
Ответ дляДобротная
Вы представляете сколько счастливых папаш неплательщиков было бы, которые бы пришли в суд, раз и отказались от детей. От детей нельзя отказаться, только за что-то лишить родительских прав.
Ну так відмова від дітей не звільняє від сплати аліментів .
Не служанка• 09 ноября 2023
Ответ дляАнти-анонім
Та не просто так позбавити права.
І аліменти ніхто не відмінить
Ясно , що це складна процедура. Але навіть якщо таке провернути - не дай Бог, чесне слово. Такий тато підюбочник, що за дітьми ховається і мама, яка фактично визнана не мамою - така собі спадковість для дітей
5thelement• 09 ноября 2023
Ответ дляЛасунка
Я нет, но вот знакомые такое провернули. Он юрист, как-то повернули
Как вариант жена бросила и укатила в ЕС
Тогда тоже по факту он один родитель
автор Ласунка • 09 ноября 2023
Ответ дляСизоока бестія
Сейчас недостаточно просто определить место жительство с отцом,
НЛОша• 09 ноября 2023
Ответ дляНезламна
Він сказав так я я написала.
Мого ви досіпалися?)
Людина гуляє і у вус не дуже
Він вам зберхав про те, що оформив насправді
Анти-анонім• 09 ноября 2023
Ответ дляНе служанка
Якось наші мажори не паряться подібним.
А живуть і кайфують.
А ми, чернь, гриземось
Я просто відповіла автору, що - не прокатить.
Алина-1240• 09 ноября 2023
Ужас...это бред конечно,но как вам в голову такое пришло.еще глаз вилкой ему выковыряйте,чтоб в,армию не взяли
Незламна• 09 ноября 2023
Ответ дляНЛОша
Хай буде так😎
Сизоока бестія• 09 ноября 2023
Ответ дляЛасунка
Я ж вам написала, що точно не знаю, як вони це оформили, але оформили. Гуділо все село, що вона відмовилась від дітей, як воно юридично називалось я не знаю. Але це факт .
Асталависта бэйби• 09 ноября 2023
Так, від дітей можна відмовитися через суд

Асталависта бэйби• 09 ноября 2023
Ответ дляSanechko
Як?
Відмовився від дітей ?
Так!
А як пишуть відмову у пологових?
Дама с собачкой• 09 ноября 2023
Ответ дляЛасунка
А ваш чоловік вже на війні?
Анти-анонім• 09 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Так!
А як пишуть відмову у пологових?
То інше.
Там дитина без реєстрації
Добротная• 09 ноября 2023
Ответ дляСизоока бестія
Да нельзя самостоятельно отказаться от детей на законодательном уровне.
автор Ласунка • 09 ноября 2023
Ответ дляДама с собачкой
А ваш чоловік вже на війні?
Нет. Но вот честно, не готова я ради него ни третьего рожать, ни лишаться родительских прав
Асталависта бэйби• 09 ноября 2023
Ответ дляАнти-анонім
То інше.
Там дитина без реєстрації
Тому, через суд
Дама с собачкой• 09 ноября 2023
Ответ дляЛасунка
Ну то нехай іде воювати, раз вам все рівно.
Чому тоді кидатися на тих, кому не все рівно.
Обращеница• 09 ноября 2023
Весь этот бред...
автор Ласунка • 09 ноября 2023
Ответ дляДама с собачкой
А я на кого-то кидалась? А вы ради мужа готовы от детей отказаться?
Дама с собачкой• 09 ноября 2023
Ответ дляЛасунка
Це все фіктивно і ніхто не буде по хатам ходити і перевіряти це.
І так, якщо діти не дурні, то розуміють для чого все це. Тому не бачу причин для вашої істерики
автор Ласунка • 09 ноября 2023
Ответ дляДама с собачкой
Лишение родительских прав не фиктивное. А как раз настоящее