Ласунка• 09 ноября 2023

Развод и отказ от детей

В пользу мужа, чтоб его не мобилизовали? У вас есть такие знакомые?
НЛОша• 09 ноября 2023
Це неможливо

So_so• 09 ноября 2023
А что такое отказ от детей? Есть такая процедура?
Карамбулкул• 09 ноября 2023
А як це? Позбавлення батьківських прав? Добровільно це неможливо
Я не в теме• 09 ноября 2023
Таке є? І воно працює?
БезВзяток• 09 ноября 2023
У вас вже є троє дітей?
Чи тільки планується?
Карамбулкул• 09 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Ще й «на користь чоловіка», дуже цікаво)))
автор Ласунка • 09 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Ну ладно - Позабавлення батьківських прав, відібрання дітей.
So_so• 09 ноября 2023
Ответ дляЛасунка
На каком же основании суд лишит мать прав?
Педиатор_я• 09 ноября 2023
Ответ дляЛасунка
Так нужны основания. Вы алкоголичка, наркоманка, бьете детей?

автор Ласунка • 09 ноября 2023
Ответ дляБезВзяток
У вас вже є троє дітей?
Чи тільки планується?
Хватаит двоих. Сегодня узнала, что знакомые так развелись и теперь у него отсрочка. Как по пн - это дно
Ms. Искренность• 09 ноября 2023
Якщо шлюб буде розірвано і вас позбавлять батьківських прав, то батька дітей не мобілізують. Але це за участю комісії у справах дітей, якій потрібно буде доводити , що ви становите небезпеку для дітей, притягались до адмінвідповідальності і таке інше.
Незламна• 09 ноября 2023
Ответ дляНЛОша
Це неможливо
Можливо
У мого чоловіка ,колишній співробітник так зробив
НЛОша• 09 ноября 2023
Ответ дляНезламна
Можливо
Ні, не існує такої процедури
автор Ласунка • 09 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
Я нет, но вот знакомые такое провернули. Он юрист, как-то повернули
Sanechko• 09 ноября 2023
Відмова добровільно неможлива.
Незламна• 09 ноября 2023
Ответ дляНЛОша
Ні, не існує такої процедури
Мати відмовляється від прав на дитину
НЛОша• 09 ноября 2023
Ответ дляЛасунка
На якій підставі?
Щедрик• 09 ноября 2023
ну це треба щоб вас визнали психічно хворою/неадекватною/тою яка бʼє дітей, позбавити батьківських прав і заборонити будь коли наближатися до дітей. вам норм?
Sanechko• 09 ноября 2023
Ответ дляНезламна
Можливо
Як?
Відмовився від дітей ?

НЛОша• 09 ноября 2023
Ответ дляНезламна
Мати відмовляється від прав на дитину
Ще раз повторю, що не існує такої процедури
Sanechko• 09 ноября 2023
Ответ дляНезламна
Мати відмовляється від прав на дитину
Дайте посилання на подібні ситуації в Україні
Пацелуйнитуда• 09 ноября 2023
Ще визначити місце проживання з батьком в суді, а мама кудись виїжджає і подати типу її в розшук, поки вона закордоном. Варіанти є, і знаходить той, хто шукає
автор Ласунка • 09 ноября 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Ну вот реально, нормальная мать или здравомыслящий человек пойдет на такое?
Добротная• 09 ноября 2023
Вы представляете сколько счастливых папаш неплательщиков было бы, которые бы пришли в суд, раз и отказались от детей. От детей нельзя отказаться, только за что-то лишить родительских прав.
Незламна• 09 ноября 2023
Ответ дляНЛОша
Я не буду з вами сперечатися
Це було рік назад ,людину почали запрошувати у військомат
Я не знаю,яким чином вони це вирушили,але він на разі батько -одинак, перший сам після цього ,жили не разом,типу щоб не було питань ,як зараз я не знаю
Він навіть цього не приховує
Незламна• 09 ноября 2023
Ответ дляSanechko
Яке послання?)))
НЛОша• 09 ноября 2023
Ответ дляНезламна
Я не буду з вами сперечатися
Він навіть цього не приховує
Так він вам не розказав, що насправді вони оформили, а ви дурню іншим переповідаєте
Незламна• 09 ноября 2023
Ответ дляНЛОша
Він сказав так я я написала.
Мого ви досіпалися?)
Людина гуляє і у вус не дуже
Не служанка• 09 ноября 2023
Але мама, позбавлена батьківських прав, - ніхто для дітей. Якщо часом помре тато ю, чи щось в голову йому стрелить - мама цих дітей ніколи не побачить. Такі речі можуть дорого обійтися в майбутньому. Щоб штани заховати на що тільки люди дурні не йдуть…
Анти-анонім• 09 ноября 2023
Ответ дляНезламна
Яке послання?)))
Ситуації, коли мати написала відмову.
І була позбавлена материнства