Надежда наш компас• 09 ноября 2023
Щітка- вирівнювач для волосся
Маю неслухняне пористе волосся. Укладку після миття роблю фен-щіткою раз на 2-3 дні. Але зранку коли прокидаюсь то схожа на кікімору. Хочу спробувати такий прилад, але вагаюсь чи воно має сенс. Хтось користується таким, як воно?
ПлюшкамиБалуюсь• 09 ноября 2023
Не рекомендую. Краще раз в півроку робити кератин, ніж кожного ранку палити собі волосся.
Пупс• 09 ноября 2023
Користуюсь подібним. Сушить волосся сильно, як і прасочка для волосся. Термозахист не дуже допомагає. Але прасочкою рівніше виходить.
Надежда наш компас
• 09 ноября 2023
Ответ дляпразники не помню
купите стим под и будет вам счастье
Я можу зволожити волосся і заново вкласти фен-щіткою, що в принципі те саме. Яле я хочу простіший варіант - типу просто розчісувати сухе і вуаля. Тому і питаю саме за той прилад. Експерименти за 10+ тис зараз мені не на часі
Надежда наш компас
• 09 ноября 2023
Ответ дляПупс
У вас температура на ньому регулюється?
празники не помню• 09 ноября 2023
Ответ дляНадежда наш компас
хочется? купите... фигня если честно
Пупс• 09 ноября 2023
Ответ дляНадежда наш компас
У вас температура на ньому регулюється?
Так, 2 температури. 180 і 200
Пупс• 09 ноября 2023
І ще кінчики волосся пагано випрамляються. Бо по довжині воно протягується, а кінці як вільні.
Надежда наш компас
• 09 ноября 2023
Ответ дляПупс
Так, 2 температури. 180 і 200
На тому що я дивлюсь - від 80 до 200. От думаю може якщо на мінімалці то не сушитиме сильно
Пупс• 09 ноября 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Для товстого густого волосся рекомендують в інструкції 200. При меншій температурі ефекту не буде
Надежда наш компас
• 09 ноября 2023
Ответ дляПупс
Зрозуміла, дякую. Піду краще за ці гроші гірлянду нову куплю на батарейках)))
Чемодан-Вокзал-Майами• 10 ноября 2023
Фигня эта щетка, фен-щетка который по ходу еще крутится в 2 стороны реально круче. А эта распрямит если у вас потенциально ровные и гладкие, а если пушистый одуванчик, пригладит но не более. У меня такая щетка от АЕG, фирма достойная уважения, но девайс бесполезный оказался)))