КонФФетОшка• 10 ноября 2023
Новий Рік в Румунії , куди поїхати з дітьми?
Цікавить організований тур, може хтось їздив і залишився задоволеним
Малая Налегке• 10 ноября 2023
Ну якщо з дітьми то лише на якесь дитяче свято. Щоб не псувати новорічний настрій всім іншим присутністю дітей.
Техпаспорт на медузу• 10 ноября 2023
Адріатік тревел, їздили з ними в Румунію по замках, хороші готелі, хороший гід, всюди наша група проходила перша або без черг на екскурсії. Брашов красиве місто і печера сподобалась і аквапарк хороший
Техпаспорт на медузу• 10 ноября 2023
Тільки без нічного переїзду в автобусі - це важко і на день максимум 2 екскурсії беріть, краще самостійно погуляти або в кафе
Крим мій• 10 ноября 2023
Это лучше в турагенство, чтоб вам подобрали по актуальности и бюджету.
Мы были в Трансильвании, я бы в Брашов с удовольствием на Новый год, там классно. И лыжи есть. Но без туров