Дитині 3 тижні, в родах використовували вакуум, тепер на голівці кефалогематома. Сказали має сама розсмоктатися за 2 тижні, не розсмокталася. Тепер шукаємо грамотного спеціаліста невролога (чи хто ще там цим займається), щоб визначити остаточно чи потрібно пунктувати її чи ні. В Охматдиті запису до неврологів зараз немає, в ІПАГ не вдалося потрапити через повітряну тривогу, так як ми не з Києва то в будь-який час приїхати туди не можу. Порадьте, будь ласка, спеціаліста з свого досвіду, хто грамотно в цьому розбирається. Дякую!
Физрукая• 10 ноября 2023
Я не спец, но вы б поторопились. Моему ребенку пункцию делали на 10-й день, кефалогематома большая была. При чем в роддоме настаивали, что б делали не позже 14 дней, иначе они могут затвердевать. Мы просто в роддом к нам приезжали и там пункцию делали. Там ничего сложного нет.
Всміхайлик• 10 ноября 2023
Автор я народжувала 3 роки назад , в 2 пологовому, теж був вакуум, кефалогематома, але неонатологи сказали, що до них приїжджає лікар хірург з Охмадиту, він нам зробив цю процедуру там на місці.
Бабка-ежика• 10 ноября 2023
Автор,я детский невролог и скажу Вам,что вам нужен детский нейрохирург,обычно из роддома сразу ориентирует неонатолог какому обратиться. Невролог для решения пунктировать или нет не нужен.
Ответ дляФизрукая
Нам так само казали. Але питання ще в тому, що у старшої доньки змішана форма генетичної тромбофілії, коли ми прийшли до хірурга, то сказав що треба спочатку обстежити щодо згортання меншу дитину на наявність тієї ж самої генетичної тромбофілії, бо можуть бути потім проблеми - кров повторно набиратиметься, або кровотеча, чи ще щось ... Також тому що він хотів призначати вітамін К на кілька днів, а вона ще більше згущує кров.. тому зараз чекаємо результатів аналізів щодо згортання, але не хотілося б так просто чекати, хотілося перевірити чи на мозок ніяк не вплинуло, щоб невролог подивився дитину, можливо зробив УЗД голови поки не заріс роднічок... Ну і направив би куди треба на видалення...
Ответ дляБабка-ежика
Дякую, а може Ви порадите де такого знайти? Бо у дитини можливі проблеми з згортанням, хочеться щоб профі був, зміг не дай Бог що, правильно зреагувати ..
Ответ дляБабка-ежика
Нажаль, нам взагалі ніяких контактів не дали, і навіть не сказали до якого профілю лікаря потім звернутися
Ответ дляmarata
У сина була, можу порадити хірурга в Охматдиті. Пишіть - дам контакти. Мені одразу в пологовому сказали йти до нього. До невролога вже після ходили. Не затягуйте
Дайте, будь ласка! Нам взагалі не сказали до кого іти раптом не розсосеться(((
Ответ дляmarata
Написала в приват
Блін, я не знаю як її подивитися, не писала ніколи приватні повідомлення тут, підкажіть будь ласка, де їх побачити?((( Дякую!
Пишна молодиця• 10 ноября 2023
Ответ дляКатруся 777
Натисніть на свій профіль і там будуть Повідомлення
Бабка-ежика• 10 ноября 2023
Ответ дляКатруся 777
Позвоните в нейрохирургическое отделение в охматдет и вас сориентируют.
Ответ дляПишна молодиця
В мене ось так, нема повідомлень(( це додаток кідстаф((
Ответ дляmarata
Напишіть свою пошту електронну. Не хочу тут мобільний лікаря на загал писати(
K.kostrytsya@ ukr.net