дожену і ощасливлю• 10 ноября 2023
Можно ли писать в вайбер вопрос врачу с котором декларация, например показатели
Не очень хочеться отвлекать врача, и на прием записатьчя так уже поезд уйдет видимо,да и идти несподручно совсем ´сейчас
Продаю витрішки• 10 ноября 2023
Якщо він вам казав напишіть то да
А так спитайте спочатку чи можна до вас звернутись
Педиатор_я• 10 ноября 2023
я пишу сначала ’вибачте... ’ а потом суть вопроса
в принципе, отвечают, но не всегда
ТатьянаИгоревна• 10 ноября 2023
Так, я пишу/консультуюсь. Відповідає. Думаю варто спробувати або спитати на очному прийомі.
ДолькиКабана• 10 ноября 2023
Вона потім ваше звернення може оформити як онлайн прийом і отримати за це гроші. Так що можете спокійно писати у робочий час.
МимоПробегала• 10 ноября 2023
Сімейній не пишу, вона не відповість, а вузькому спеціалісту в будь-який час, навіть в ночі. Побачить, відпишеться. Але у нас така попередня домовленість. Без його згоди б не писала