Царевна_несушка• 10 ноября 2023
Уроки творчості в Польщі. 1 клас
Сказати, що я в захваті, то це не сказати нічого.
Це урок праці і творчості.
Діти повинні самі зробити в школі свою кімнату(не обовʼязково таку, яка є в дома) з будь-яких матеріалів.
Я в захваті. Це робота за місяць жовтень. :)
Це урок праці і творчості.
Советничаю тут• 10 ноября 2023
И что, вы не психовали, не злились, нафиг оно надо. Мол дети не хотят делать, детям оно не интересно, а родители вынуждены по ночам сидеть?
Шкала Радощів• 10 ноября 2023
Так и у нас такое есть, только мамы почему-то решают, что это для них задания
Щебетуха• 10 ноября 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Это ж у Польще, это другое))
Крошка Енот• 10 ноября 2023
Автор,взгалі не зрозуміло,ви думаєте таке у всіх школах роблять,моя не робила ,теж в Польщі
Unmistakable• 10 ноября 2023
Ну и что там такого? Дети на уроках Технологии тоже делают кучу поделок из разных материалов - начиная от листиков, заканчивая тканью. Нет, автор, у нас не хуже в Украине.))
Царевна_несушка
• 10 ноября 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Це якби діти самі робили, в школі.
Принесли додому після виставки :)
Царевна_несушка
• 10 ноября 2023
Ответ дляШкала Радощів
Так це діти робили в школі.
Царевна_несушка
• 10 ноября 2023
Ответ дляЩебетуха
Это ж у Польще, это другое))
Так, інше, тому що діти робити все самі
Царевна_несушка
• 10 ноября 2023
Ответ дляRomina83
А от чего вы в ’захваті’??
Від того, що дитина зробила в школі таку роботу і презентувала її :)
Цибулька зла• 10 ноября 2023
В техникуме дочка делала разные опыты, одевали спец халаты, очки и им давали реагенты, вторая дочка а лицеи ничего не делают....один город разные учреждения,
Советничаю тут• 10 ноября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Так це діти робили в школі.
Так а кто им запрещает? Вообще-то они и должны делать сами
Царевна_несушка
• 10 ноября 2023
Ответ дляКрошка Енот
Ну а в нас робили :)
Unmistakable• 10 ноября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Так це діти робили в школі.
Діти і мають робити це в школі, а не нести батькам. Що тут дивного?
Метровий сантиметр• 10 ноября 2023
Ответ дляШкала Радощів
Это в школе делают. Этой х… фигней не грузят родителей🥰
Царевна_несушка
• 10 ноября 2023
Ответ дляRomina83
Детский сад...
Для вас так
Для мене - ні
Бо в Україні нічого такого не було. А тут дитина все сама
Для мене - ні
Залізний кіготь• 10 ноября 2023
Мы такое делали из спичечных коробков еще при союзе. Кроватки-кресла-столики-сервантики в обувной коробке, оклееной куском обоев. Классе во втором.
Царевна_несушка
• 10 ноября 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Саме так
Все в школі.
Кожна дитина повинна зробити, потім виставка робіт від кожного класу і потім приносять додому
Все в школі.
Шкала Радощів• 10 ноября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Для вас так
Для мене - ні
Мы поняли, Польша просто земля обетованная, не то что Украина.
Царевна_несушка
• 10 ноября 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Ну класно ж
Царевна_несушка
• 10 ноября 2023
Ответ дляШкала Радощів
Боже, що у вас в голові?
Царевна_несушка
• 10 ноября 2023
Ответ дляUnmistakable
Ну дивно те, що я не думала, що моя дитина таке робить вигадає і самостійно зробить. Бо не є творчою і таке вигадала
Крошка Енот• 10 ноября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Ну а в нас робили :)
І що,це тільки в вашій школі,плюс багато від вчителя залежить.Це ви такі щасливі,що у вас дитина щось робить
Крошка Енот• 10 ноября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Зрозуміло автор)))
Кусман Сиру• 10 ноября 2023
Нам недавно надо было пластилиновую поделку. 2-й класс.
Видно было где рука взрослого.
фрау Гітта• 10 ноября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Так це діти робили в школі.
Ви напевно не встигли в дитячий садок походити в Україні, до всіх карантинів кожного дня була поробка чи малюнок.