Амелі на мілені• Изменено 10 ноября 2023
Мелодрами і серіали цікаві
Що цікавого ви дивилися з серіалів і мелодрам, максимум до 24 серій. Я дивилися ’Колір пристрасті’ і ’ Колір помсти’, хороші ці серіали, хто теж шукає серіали, то їх рекомендую
Корсет_на_шурупах• 10 ноября 2023
The Irrational
The Lincoln Lawyer
Обидва нові, досиь прикольні, менше 24 серій бо все ще в процесі)
The Lincoln Lawyer
Кумедна• 10 ноября 2023
«Красная королева» и «Крылья империи». Очень понравились эти сериалы и шикарная актриса Ксения Лукьянчикова, я от ее игры и внешности тащусь
ПриснитсяЖЕ• 10 ноября 2023
Я ще не дивилась, але в закладках ’защищая джейкоба’ І один рос, писать не буду назву ;)
ПриснитсяЖЕ• 10 ноября 2023
Ответ дляКумедна
Порадьте ще шось такого плану
Кумедна• 10 ноября 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Порадьте ще шось такого плану
Ничто не случается дважды
ПриснитсяЖЕ• 10 ноября 2023
Ответ дляКумедна
Ничто не случается дважды
Бачила, байрак я мабуть всю бачила
Кумедна• 10 ноября 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Бачила, байрак я мабуть всю бачила
«Голубка» и «Манекенщица» видели?
Аноним_Русалка• 10 ноября 2023
В інтернет не заходите? Тільки сюди? У кожної дівчини свої смаки)
Накину: пошукайте турецькі, усі дівчата в захваті...
Аноним_Русалка• 10 ноября 2023
Ответ дляКумедна
Красная королева - знакомый снимался там, в одной из главной ролей....
ПриснитсяЖЕ• 10 ноября 2023
Ответ дляКумедна
«Голубка» и «Манекенщица» видели?
Голубку нет, спасибо.