На_оба_рот• 10 ноября 2023
Стіл-комод з стульчиком. Хто таке замовляв?
Бачу постійно в тік ток. Дуже цікаво як воно в експлуатації? Хто брав, ви задоволені?
Бочка порохУ• 10 ноября 2023
Уже представила, как каждый раз все сгребаю со стола, чтоб поднять крышку. И пытаюсь впихнуть ноги под это изделие.
На_оба_рот
• 10 ноября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
у вас совсем нет места, автор?
Да, місця мало
На_оба_рот
• 10 ноября 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Це жах для спини. Не купуйте таке.
Це не письмовий стіл. Довго там сидіть не збираюся.
ЛеньГуглить_правда• 10 ноября 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Да, місця мало
Просто смотря для какой цели он Вам нужен
Как стол -не очень,
как зеркальце - кошмар.
А как комод? - то лучше просто комод, а на стену зеркало повесить
Как стол -не очень,
как зеркальце - кошмар.
Херсон це Україна• 10 ноября 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Тоді опишіть для чого ця штука вам. Тому що я звертаю увагу саме на перше слово - стіл. Логічно, що за ним мають сидіти.
Крим мій• 10 ноября 2023
Если ноги нормально помещаются и стульчик на колесах, то нормально. Мне бы еще б стекла сверху не было, вообще удобно.
Крим мій• 10 ноября 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Доя того чтобы сесть накраситься, это минут 15-20.
Ума Палата• 10 ноября 2023
Замість громіздкого сидіння без спинки, краще звичайний м´який пуф, який так само сховається під столом
Бочка порохУ• 10 ноября 2023
Ответ дляКрим мій
Мне неудобно, когда я не могу придвинуть зеркало к себе. Придвинутся к зеркалу не дадут ящики. Опереться локтями в это стекло, чтоб ближе быть, опасненько. Такое.
Херсон це Україна• 10 ноября 2023
Ответ дляКрим мій
Ви автор, знаєте для чого їй 3в1 треба?
Крим мій• 10 ноября 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Ви автор, знаєте для чого їй 3в1 треба?
Я думать умею, в отличии от вас.
Херсон це Україна• 10 ноября 2023
Ответ дляКрим мій
Я думать умею, в отличии от вас.
Ну якби ви думали, то не писали б за автора тим, хто вам питання не задає. А так, не дуже думаюча ви. Не лестіть собі 😀
Крим мій• 10 ноября 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Вы б не указывали что мне делать, это форум вообще-то. Хоть бы подумали немного.
Херсон це Україна• 10 ноября 2023
Ответ дляКрим мій
Удалено администрацией...
Крим мій• 10 ноября 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Удалено администрацией...
Херсон це Україна• 10 ноября 2023
Ответ дляКрим мій
Удалено администрацией...