Вишневий цвіт• Изменено 10 ноября 2023
Что должен уметь ребенок идя в 1й класс?
Ну цифры он уже будет знать, тут ок. Буквы? Читать/писать? Что знали/умели ваши дети идя в 1й класс? Интересуют последние годы, новая программа. И ходили на какую то подготовку к школе? Или как? В следующем году ребенку в школу, вот думаю куда его записывать и что он должен уметь и обязательно ли это вообще? Или будет всё уже учить в 1м классе сначала да и всё? Расскажите как у вас?
Ваша прЭлесть• 10 ноября 2023
Ответ для40каградусная
Я вчитель, і я вам не вірю
Тю, ну не вірте.
Дитині сподобалось читати, від книжки не відірвати зараз. Читає скрізь. Хвилююсь за очі, записала до окуліста.
Причому от прочитав чарлі і шоколадну фабрику і закінчив вчора, зараз читає тереодорів з васюківки. Там книжка дуже товста і без малюнків, маленький шрифт.
Топтунша• 10 ноября 2023
Дитина нікому нічого не повинна. Я привчала до базових навичок самообслуговування, в садочку привчали до режиму і роботи в колективі. Я навчила читати, читав добре укр і рос мовами, дитині так самій простіше. Коли ти читаєш завдання, ти концентруєшся на змісті прочитаного, а не на самому процесі читання. Писав друкованими буквами, рахував в межах 20 напевно, англійською займались з 5 років з ним, ази були. На підготовку не ходили, все вивчили дома.
Ответ для40каградусная
Я вчитель, і я вам не вірю
У вас стереотип о том, что в школе дети учатся эффективнее, чем дома.
Но это не всегда так, особенно в свете последних лет, когда детей учат родители или репетиторы, а учитель только ’отчитывает материал’ и проверяет знания.
40каградусная• 10 ноября 2023
Ні, абсолютно) і я вважаю, що вдома навчатися саме читанню куди ефективніше, ніж у школі. Але результат за 3 міс з нуля до 140 слів за хвилину нереальний, вибачте. Як і 18 книг, не про колобка, а серед яких Чарлі і шоколадна фабрика) про таку диво-дитину вже мав би трубити весь інет і телебачення
Едимнаморе• 11 ноября 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Наверное, у нас какой-то другой нуш.. но уже читают, пишут во всю предложения и склад числа до 9, ну и примеры в пределах 10 тоже. Все очень быстро. Без подготовки не потянул бы ребенок, честно
Мій в першому класі зараз. Теж пишуть речення, якісь диктанти зі слів, закінчили вчити склад числа 9, читає він дуже добре цілими словами, швидко, то я вже не можу дочекатись, коли вони нормальні тексти почнуть читати, боюсь, що йому нудно. Програма НУШ. На підготовку не водила, займалась по можливості сама з ним.
Едимнаморе• 11 ноября 2023
Ответ дляВишневий цвіт
Ну цифри дитина вже знає, рахувати вміє, писати ні, не хоче взагалі
Мій син також категорично не хотів писати, рахувати, читати - легко, а писати, навіть ручку в руки не хотів брати. Я думала, буде важко йому, не буде встигати, а зараз дивуюсь його почерку і як він гарно навчився писати в школі. Головне, вміти правильно тримати ручку і тренувати руку, не обовʼязково писанням букв, можна малюванням, розмальовками, будь чим, що подобається дитині. Писати в школі точно навчать.