как тебе такое илон маск• 10 ноября 2023
Відмінювання німецьких прикметників
Трохи заплуталася із закінченнями. Таке речення - Das Zweite Deutsche Fernsehen hat in den letzten Wochen mehrere spannender englischer Kriminalfilme gezeit.
Цікавить саме - den letzten Wochen - чому так?
как тебе такое илон маск
• 10 ноября 2023
Ответ дляРубаю олівлє
Дякую за тему. Я зрозуміла, що інгліш не такий страшний.
Так, англійська набагато простіша))) Думаю, тому вона найбільш поширена.
Рубаю олівлє• 10 ноября 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
Тепер мені буде соромно страждати🤭
КаРаКаТиЦа• 10 ноября 2023
тому що die Woche , множина - die Wochen
а множила у давальному відміднку (dativ) то den Wochen
ну і letzten замість letzte тому що множина
как тебе такое илон маск
• 10 ноября 2023
Ответ дляРубаю олівлє
Тепер мені буде соромно страждати🤭
Не страждайте, просто знайдіть адекватного репетитора. Там нічого складного немає)))
Поторописька• 10 ноября 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
а скільки відмінків?
КаРаКаТиЦа• 10 ноября 2023
Ответ дляПоторописька
а скільки відмінків?
взагалі то
die - жіночій
der - чоловічій
das - середній
але коли відмінки то все стає інакше )
die - жіночій
der - чоловічій
das - середній
але коли відмінки то все стає інакше )
Рубаю олівлє• 10 ноября 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
У мене кожен зустрічний репетитор, але мови не моє, тому дається важко. Та сьогодні був спікінг-тест, мене хвалили, отже прогрес є. Можливо, не швидкий, але, головне, наполегливість.
Рубаю олівлє• 10 ноября 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Ви - моя героїня😍 хоча я нічого не зрозуміла, та людина, що знає німецьку - вау!
КаРаКаТиЦа• 10 ноября 2023
Ответ дляРубаю олівлє
я не дуже то і знаю бо вивчити то неможливо ))))
как тебе такое илон маск
• 10 ноября 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Я просто бачила, що формально потрібно ставити doppel n, але не розумію, чому тут Dativ. От це ж речення українською - Друге німецьке телебачення показало кілька захоплюючих англійських детективів за останні кілька тижнів - питання Коли? Чому тут Dativ?
Рубаю олівлє• 10 ноября 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Не можу не погодитись))
13чудоСВЕТА• 10 ноября 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
letzten не тому що множина,а тому що приемник в датів завжди -еn закінчення має
как тебе такое илон маск
• 10 ноября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Та це зрозуміло. Чому там Dativ, якщо запитання Коли?
КаРаКаТиЦа• 10 ноября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
тобто якщо б один тиждень показували то було б
der letzten Woche ,так?
13чудоСВЕТА• 10 ноября 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
Я б не заморочювалась з питанням, просто треба запам´ятати.
13чудоСВЕТА• 10 ноября 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
der letzten Woche ,так?
Так, in der letzten Woche
как тебе такое илон маск
• 10 ноября 2023
Я от ще думаю, і хто це видумав, що німецька ну дуже проста мова?
13чудоСВЕТА• 10 ноября 2023
Я не розумію,чому в mehrere spannender englischer Kriminalfilme закінчення -er
Вилами по воде• 10 ноября 2023
Нам, людям, разговаривающим на рус. и укр., вообще грех жаловаться. И в английском, и в немецком меньше заморочек.
как тебе такое илон маск
• 10 ноября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Тому що це Genitiv Plural.
как тебе такое илон маск
• 10 ноября 2023
Хотілось би бачити більш детальні пояснення, якщо не згодні, ніж просто смайлик.
13чудоСВЕТА• 10 ноября 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
Тому що це Genitiv Plural.
А чому це Genitiv? Zeigen etwas Akk
как тебе такое илон маск
• 11 ноября 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
взагалі то
die - жіночій
der - чоловічій
das - середній
але коли відмінки то все стає інакше )
die - жіночій
der - чоловічій
das - середній
але коли відмінки то все стає інакше )
Це не відмінки, це артиклі. Відмінків чотири: Nominativ, Genitiv, Dativ, Akkusativ.
как тебе такое илон маск
• 11 ноября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
А чому це Genitiv? Zeigen etwas Akk
Друге німецьке телебачення показало кілька (чого?) захоплюючих англійських детективів за останні кілька тижнів. Можливо, я не зовсім коректно переклала, але на питання кого? чого? відповідає родовий відмінок.
13чудоСВЕТА• 11 ноября 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
Це знахідний питання кого? що? Тобто Аккузатів. Щоб вам було простіше розуміти ,Genitiv-це кому належить, тобто чиє . Я сама не такий вже спеціаліст з німецької, але мені так простіше не путати. А ще не завжди є аналогія з нашою мовою. Треба відштовхуватись від дієслова. Наприклад дзвонити -кому? Але у німців дієслово anrufen використовується з Акк,.