Я їду з хлопцем до його батьків в гості, вперше їх побачу та познайомимося. Не знаю що взяти з собою в гостинець. Можливо якийсь незвичайний алкогольний наборчик ? Але і ще щось треба до нього . В них сухий закон , солодке не дуже люблять, а я хочу щоб гостинець їм дуже сподобався . Що б ви привезли із собою? Розуміється, що ціна в приділах норми , я студентка все ж таки )
Каяспер• 11 ноября 2023
Ответ дляЦвіпканя
Спитайте в хлопця. Для моїх найкращий гостинець - хімія для дому, губки, ганчірки 🫣🤪
Я вперше побачила, що таке везуть😂
Да, действительно интересно, никогда не слышала, чтобы такое на гостинец везли.
Янка-угомонись• 11 ноября 2023
Ніяких рушників.
Торт рошен ,якщо по кишені.
Або смачну випічку.
До хати треба з хлібом в будь якому вигляді.
Пару пляшок боржомі,палочку ковбаски або копченого чогось.
Торт рошен ,якщо по кишені.
Або смачну випічку.
Галя із Дарниці• 11 ноября 2023
Ответ дляAnnappolliss
Та то не оглядини , нам по 18-19 років , заміж точно ще рано , просто в гості їдемо
просто хороший торт или конфеты, вино.
Галя із Дарниці• 11 ноября 2023
Ответ дляAnnappolliss
Интересная идея )
да ну не придумывайте. Тем более, если простая семья. Эту хрень разве что поставить на стол при подаче чайного сервиза из 56 предметов на веранде загородного особняка, под звуки Шопена ))))
Но сильно сомневаюсь, что родители вашего молодого человека так проводят свои вечера.