Я їду з хлопцем до його батьків в гості, вперше їх побачу та познайомимося. Не знаю що взяти з собою в гостинець. Можливо якийсь незвичайний алкогольний наборчик ? Але і ще щось треба до нього . В них сухий закон , солодке не дуже люблять, а я хочу щоб гостинець їм дуже сподобався . Що б ви привезли із собою? Розуміється, що ціна в приділах норми , я студентка все ж таки )
Цвіпканя• 11 ноября 2023
Спитайте в хлопця. Для моїх найкращий гостинець - хімія для дому, губки, ганчірки 🫣🤪
Я вперше побачила, що таке везуть😂
Ирина-bbd0• 11 ноября 2023
Крафтовое варенье из молодых шишек. Вкусно и типо полезно. Необычно к чаю.
Жаль.что сладкое не любят.можно было бы набор орехов в меду купить .
Наездница• 11 ноября 2023
Розуміється, що ціна в приділах норми//
Хочу спитати - ви студентка якого навчального закладу?:)
Файно Замало• 11 ноября 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Собаку або кота.
А краще одразу внука або внучку
Не кую, не мелю• 11 ноября 2023
у них сухой закон, но вы все равно хотите привезти алкоголный набор?
Ответ дляФайно Замало
Набір чаїв
О, це щось прикольне , дякую)
Ответ дляИрина-bbd0
Спасибо )
Ноунэйм• 11 ноября 2023
Одна я не розумію, для чого їхати , знайомитися?
Вони бояться, що ви їхню корзиночку охмурите що?
Ответ дляНе кую, не мелю
Хлопець їде до них раз на два місяці, то вони просять привезти зо дві бутилочки пива на вечір дідові і батьку ) але думаю щось цікаве привезти . Це не значить, що я привезу тонну , щоб напитися )
Ответ дляНоунэйм
В хлопця день народження, хочемо там відсвяткувати і вони дуже чекають мене
Ответ дляФайно Замало
А краще одразу внука або внучку
Зарано в 19 років )
Ноунэйм• 11 ноября 2023
Ответ дляAnnappolliss
Воно Вам треба , ті оглядини?
Чи вже заміж збираєтесь ?
Не кую, не мелю• 11 ноября 2023
берите нейтральное- чай, набор печенья ( не конфеты, если не любят), к столу сырокопч.колбаса.....Или маме-шарфик....ну и классика-полотенца
Ответ дляНоунэйм
Воно Вам треба , ті оглядини?
Чи вже заміж збираєтесь ?
Та то не оглядини , нам по 18-19 років , заміж точно ще рано , просто в гості їдемо
Ответ дляНе кую, не мелю
Спасибо!
Ответ дляНаездница
Розуміється, що ціна в приділах норми//
А це щось міняє ?)
Не кую, не мелю• 11 ноября 2023
КАРОЧЕ, если дорого-богато и родители простые-купите в упаковке-сумке типа плед, покрывало(флис). есть приличные расцветки. Полотенца махра, набор стканы,чашки....типа в дом не спустыми руками...Или маме набор крем-для лица/рук....да, это просто, но и недорого
Однозначная• 11 ноября 2023
Я когда первый раз шла в гости к родителям парня (будущего мужа) купила им меловницу. Честно тоже ломала голову что взять не обязывающие и симпатичное. На удивление пользуются до сих пор)))
Взяла что то наподобие как на фото
Ответ дляОднозначная
Взяла что то наподобие как на фото
Интересная идея )