Хлопаю ресницами• 11 ноября 2023
Алергія на пральний порошок!? Зайдіть будь ласка!
Доброго ранку!
У сина 3,5 місяці зявилась висипка на голівці і обличчі, чим далі тим гірше
Лікар підозрює алергію на пральний порошок, підскажіть який пральний засіб обрати
Лікар порадила спробувати Персіл сенсетів гель
Вельми шановна• 11 ноября 2023
Мы меняли много порошков( высыпания прошли только после Эмвеевского(
4есотка• 11 ноября 2023
У персіла в складі фосфанати. Спробуйте гель карапуз, я ним для,себе перу, бо шкіра дуже капризна.
Хлопаю ресницами
• 11 ноября 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Попробуйте ушастый нянь, он теперь вухастик называется
Вухастиком і прала(((
Допоможіть знайти• 11 ноября 2023
Ні в якому разі не Персил. Взагалі пральні порошки та гелі Хенкель дуже часто навіть у дорослих викликають алергію. Ще наполегливо не рекомендую Коколіно.
Спробуйте дитячий Domol, DeLamark, Frosсh
Хлопаю ресницами
• 11 ноября 2023
Всім дуже дякую за відповіді! Замовила фрош , будемо пробувати
Дівчата, кому потрібен продам алерген оралтек береза - тимофіївка новий. Купляли 30 жовтня .2023 року, срок до 10.2024. Відправлю у термобоксі із акумулятором холоду, також відправлю накладну. Купляли за 11900 грн, продам за 8000 грн. Спочатку купили спрей, але потім із лікарем вирішили в уколах, тому спрей вже не потрібен, можу відправити накладним платежем.