Дівчата, вітаю!
Підкажіть, будь ласка, куди можна здати техніку (а саме: блендер стаціонарний Philips) на утилізацію. Ремонт коштує 3000 грн, а новий 3600. Ремонтувати не буду. Або, можливо, ремонтні точки потребують таких виробів на розборку для деталей? Не стикалась. Чи просто на свалку? Потребую порад. Київ
ЛюблюДевчонок• 11 ноября 2023
Я б виставила на олх з повним описом. Можливо кому на деталі треба , заберуть
Из Кукуева я• 11 ноября 2023
У меня так стиралку забрали. Но на олх такие объявления платные. Даже если вы бесплатно выставите.
Там вроде до 30 грн. за объявление.
Ответ дляИз Кукуева я
Там вроде до 30 грн. за объявление.
Отак завжди)) Хочеш зробити гарну справу , типу допомогти довкіллю - а ще треба займатися цим і ще й платити))
Дякую, що написали 🙌
Бутерброд з ікрою• 11 ноября 2023
Ответ дляLonda___
Дякую. А ви до подібних сервісів не зверталися у житті?
Обращалась. Отдавала холодильники, стиралки, посудомойки. Всегда брала любую ссылку, кто быстрее всех готов был приехать, тому и отдавала. Вот недавно стиралку отдала. Позвонила, отправила название и фото. Мастер с тачкой приехал минут через 40. Дал мне 800 грн.