ХвостПистолетом• 11 ноября 2023

Красива дата весілля

Хто підбирав для весілля спеціально красиву дату? розкажіть, яка дата і чи допомогло це сімейному щастю
вентиляторная• 11 ноября 2023
Ми одружились рівно через 5 років після знайомства. День в день.
Ні, не допомогло😂 просто гарна дата

Мир Мир Мир!• 11 ноября 2023
Главное какой человек, а не дата.
Моя была 11.11.2011. Просто расписались, т.к. был общий ребёнок.
Развелись.
Лиса Патрикевна• 11 ноября 2023
Це не важливо, головне щоб стосунки були гарні))) просто красиві числа. Ми з чоловіком 12.12.12 були закохані на Ейфелевій вежі, але все одно розлучилися. Життя непередбачуване.
Скользкая• 11 ноября 2023
Ваше подружнє життя почалося з весілля?
ПолБатона• 11 ноября 2023
Краще ще раз гарно придивитися до нареченого і його сімʼї. Всі ті дати, гороскопи, Натальні карти до сраки, коли вже є дзвіночки.
ДолькиКабана• 11 ноября 2023
Наверное в чем-то помогло
Не развелись. Но сказать, что ни разу вопросов не было и ссор, тоже нет.
Красивая дата
Миллениалка• 11 ноября 2023
Знакомые подбирали, 9.09.2009.Но это абсолютно не помогает счастливой жизни, как и венчание, пышная церемония и всякие забобоны. Счастливая семейная жизнь, это любовь и уважение к друг другу, умение слышать и уважать мнение партнёра и постоянная работа над этими отношениями. Никакие,, красивые,, даты в этом не помогут.

Радикальная• 11 ноября 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Главное какой человек, а не дата.
Развелись.
А мы 11.02.2011. Но это я по лунному календарю смотрела подходящий день) Живем вместе. А дочка у нас родилась 06.06.2012. Но это она сама выбрала, никто такоене планировал.
So_so• 11 ноября 2023
Если есть необходимость помогать семейному счастью до брака, то шо то не то с ним
Даю справку• 11 ноября 2023
Вместе 14 лет, поженились через 6 лет в красивую дату. Родили двоих детей, все норм.
Но не в дате причина. Красивая дата только для того, что бы муж ее запомнил
бифидобактерияЖоржик• 11 ноября 2023
Брат одружився 08.08.08. Дітей не було, бо вона не давала і взагалі підшукувала собі нового. Таке собі щастя)
З другою просто росписалися абияк і все добре
Ниф_ниф• 11 ноября 2023
31.08.2013 - дата аби легко памʼятати
бифидобактерияЖоржик• 11 ноября 2023
Ответ дляПолБатона
Сім´я - то якраз не показник. Кажу, бо сама з неповної сім´ї з токсичною мамою, що ніяк не характеризує мене
Анастасия К.• 11 ноября 2023
Ответ дляДолькиКабана
Наверное в чем-то помогло
Красивая дата
А чем она красива?
Анастасия К.• 11 ноября 2023
Чем вообще красив набор цифр?)
Я шалунья• 11 ноября 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Главное какой человек, а не дата.
Развелись.
О и у меня 11.11.2011 сегодня празднуем,живём вместе, общий ребенок
Голубка миру• 11 ноября 2023
Знайомі одружилися 07.07.2007. Витратили шалені гроші на весілля. Розлучилися через 3 місяці, бо він не дозволив їй завести котика
Бойцовская• 11 ноября 2023
Автор, Ви серйозно питаєте? Справді?
Дата має допомогти сімейному щастю?
Тобто можна самій бути неадекватною, зійтися з агресивним егоїстом чи наркоманом і дата допоможе жити щасливо?
ПолБатона• 11 ноября 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Не характеризує, але впливає на подружнє життя

Телефон Рубика• 11 ноября 2023
Ответ дляДолькиКабана
Наверное в чем-то помогло
Красивая дата
І в мене весілля в цю дату
бифидобактерияЖоржик• 11 ноября 2023
Ответ дляПолБатона
Як саме впливає?
ПолБатона• 11 ноября 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Як саме впливає?
Після весілля доведеться спілкуватися з родичами ближче. І у них можуть бути свої «приколи», які покращать або зіпсують життя молодят. Почитайте тут теми про свекрух та інших родичів чоловіка.