Помидорина• 11 ноября 2023

Розповідати про зраду чи ні?

Я зрадила свою кохану людину (був разовий секс ,без будь-якої зацікавленості в людині).Моя кохана людина у мене першау статевому житті і я мучилась питанням своєї самооцінки і того щоб цікавість до сексуального досвіду не виникла у мене з роками ,тому що планую з людиною провести все життя .Я говорила про це з партнером.Він був категорично проти а через пару років він підійшов і запропонував мені отримати сексуальний досвід,якщо мені це потрібно .Дцмаю він зробив це через страх мене втратити .Я отримала цей сексуальний досвід ,вирішила свій внутрішній конфлікт ,обірвала всі зв’язки .Але партнеру не розказала ,тому що боюсь зробити боляче і втратити .Зараз почуваю себе найгіршою людиною на планеті ,тому що не розповіла .Не знаю що робити .Дуже його кохаю і стосунки дуже хороші
Результат:
вже голосів: 129
121 (93.8%) Ні
8 (6.2%) Розповідати
Дама с собачкой• 11 ноября 2023
Розкажіть, нехай ваш коханий знайде собі когось нормального
Сиамская сороконожка• 11 ноября 2023
Надеюсь вы не расскажите , поверьте никому от этого лучше не станет. Успокойтесь всех в первый раз мучает совесть 😂 Переживите это достойно . Не стебусь если что . Про такие вещи лучше молчать, если дороги отношения
Дивне створіння• 11 ноября 2023
Ответ дляПомидорина
Ні .Це і близько не так .Я кохаю його більше всіх на світі .Причина була зовсім не в ньому ,а в моїй невпевненості в собі ,бажанні дослідити свою сексуальність,бажанні пересвідчитись ,що я абсолютно моногамна людина.Розумієте ,люди дають собі відповіді на ці питання до шлюбу і до стосунків ,а я не мала цієї можливості і тепер розумію ,що і не хочу (
А в моногамии нельзя убедиться, если не изменять?
Ну вот вы его любите, хотите всю жизнь с ним. Зачем тогда искать другой сексуальный опыт?
И потом - может, это с тем, с которым изменили, получилось плохо, а есть ещё мужики, с которыми вы раскроете свою сексуальность? Или женщины? Или для раскрытия нужно несколько партнёров одновременно?)) Вы же не все попробовали
Пишна молодиця• 11 ноября 2023
Ответ дляПомидорина
Так а коханий до чого? Дослідили й дослідили. Розбирайтеся зі своєю совістю самі
Патика-мотика• 11 ноября 2023
Забыть. Это был сон.
Анти-анонім• 11 ноября 2023
Ответ дляПомидорина
Ми звикли завжди все обговорювати і розповідати одне одному.Крім того жахливе почуття провини і того що обманювати це дуже несправедливо по відношенню до людини .Точніше приховувати
А когда сексом с другим занимались, плакали от чувства вины, наверное? ))
ДлинноНожка• 11 ноября 2023
Ответ дляПомидорина
Если вы готовы к тому, что он уйдет и принимаете то, что ваши отношения изменятся, даже, если он не уйдет - рассказывайте 🤷🏻‍♀️
ДлинноНожка• 11 ноября 2023
Ответ дляПомидорина
У меня тоже один мужчина. И нет желания идти искать секс на стороне. Так что не прикрывайтесь этим. Это все глупость. Значит вас в нем что-то не устраивало
Хочу на Балі• 11 ноября 2023
Якщо ви впевнені на мільон відсотків що він не дізнається, то мовчіть, не заради себе, ви вже шлюшка, заради вашого коханого, мені його жаль, не робіть йому боляче.
Сколько_мне_лет?• 11 ноября 2023
Ответ дляПомидорина
В навіщо пересвідчитися у своїй моногамності? Що за бредні?
Ну пересвідчитися і пересвідчилися, закрили свій гештальт. Йому навіщо знати а потім і страждати від цього?
Прокачую сідниці• 11 ноября 2023
Ответ дляУказка
у вас просто язык чешется
не язык.
Прокачую сідниці• 11 ноября 2023
Ответ дляПомидорина
какое милое оправдание блядства.
Федорино Горе• 11 ноября 2023
Ответ дляПомидорина
Чому ви так думаєте ?
Скажете, все життя буде попрікати, або кине
Болтушка Му• 11 ноября 2023
Ответ дляЯ не тону
Если вы хотите очистить свою совесть – знайте, что одного вашего рассказа и «пробач» сквозь опущенные ресницы недостаточно
Будьте готовы выслушивать тонны всякого неприятного в ваш адрес. Долго. Больно. Очень долго. Будьте готовы к искреннему раскаянию, постоянной суете чтобы показать как вам важны и нужны эти отношения. Будьте готовы, вам могут простить, да. Забыть – нет.
Будьте готовы что вас просто вычеркнут из своей жизни. Как бы сильно вас не любили
А она раскаивается? В моем понимании, если любишь и понимаешь зачем ты с этим человеко такая фигня в голову не лезет. Прям мучилась бедняжка с самооценкой..Зеленку надо пить, вавок в голове не будет..
Болтушка Му• 11 ноября 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
какое милое оправдание блядства.
И не говорите))
Ленивица-красавица• 11 ноября 2023
Автор, всё зависит от того, хочет ли ваш партнёр тоже попробовать с кем то другим. Если хочет - дайте индульгенцию на интрижку. Если нет - признаетесь, и он вам и на смертном одре это всё припомнит.