Кудесница_с_пургеном• 11 ноября 2023

А ви пробували купити молоко в селі?

Це - одні зобобони.
Вечером- не можна.
В банку - хліб з сіллю.
Відьма, я одним словом- бо ніфіга не дотрималася
Полтавська галушка• 11 ноября 2023
А магазинов в селе вообще нет?

Боневтікла• 11 ноября 2023
Астор,у вас очень странное село. Обычно, те кто продают молоко, рады его продать в любое время суток
Мрію про пончик• 11 ноября 2023
Не пробувала, а купую
Замовила, прийшла, купила.
І все.
Полтавська галушка• 11 ноября 2023
Вообщем, судя по тексту, молоко купить таки не удалось. А вот где самогон продают вы нашли.
автор Кудесница_с_пургеном • 11 ноября 2023
Ответ дляПолтавська галушка
А магазинов в селе вообще нет?
Там молоко не продають
Мрію про пончик• 11 ноября 2023
Ответ дляПолтавська галушка
А магазинов в селе вообще нет?
Домашнє молоко в магазині не купиш
Ответ дляБоневтікла
Я сама в шоці.
Завжди купую на ринку/в магазині
А тут- обставини
Ответ дляПолтавська галушка
Не набридло писати подібне в кожній восьмій темі?
parele• 11 ноября 2023
Не знаю, если сейчас позвоню молочнице, продаст сколько нужно и без забобонов. Ей ехать, а не шашечки)

Центр України.
Сама не очікувала, що люди настільки забобонні
Мая твая не панимать• 11 ноября 2023
Я теж памʼятаю банку з хлібом) Бабуся так давала банку віднести на молоко
Полтавська галушка• 11 ноября 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Я в каждой второй теме подобное пишу. Вы плохо считаете.
Кинг-Конгша• 11 ноября 2023
Ответ дляparele
Але хлібчик для коровки покладіть, то для гарного надою. Мені так мама казала, як я йшла до сусідів за молоком.
Ответ дляМая твая не панимать
Але ж я даю гроші.
Тобто, на ринок я теж маю ходити з хлібом та сіллю?
100pudov• 11 ноября 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Я сама в шоці.
Завжди купую на ринку/в магазині
А тут- обставини
Продаємо без всіляких забобонів )
Грушки-яблочки• 11 ноября 2023
Очень изменилось украинское село смотрю. Раньше просто взял свою чистую банку с крышкой и отдал на замену вместе с деньгами
parele• 11 ноября 2023
Ответ дляКинг-Конгша
Я деньги кладу, остальные заботы на хозяйке))
Гарні диньки• 11 ноября 2023
бачили б ви антисанітарію у моєї бабці - починаючи з відра, марлі і т.п, то пити б не захотіли....але люди купували. І обо´язково дрібка солі у банку з молоком, шоб не наврочили корову))) це було років 30-35 назад
МаксХмара• 11 ноября 2023
Колись лікар з Волині казав,що не купляйте молоко з рук,бо є такий дикий звичай ,передавати хворобу, при сухотах можуть плюнути в молоко.

Мая твая не панимать• 11 ноября 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Але ж я даю гроші.
Та ні) Це просто давній забобон та й усе ) Тоді теж у сусідки за гроші купували, але порожню банку не можна було нести )))
Кинг-Конгша• 11 ноября 2023
Ответ дляparele
Та ми тоже за гроші купували, а хліба шматочок - це вдячність, для корови.
Мая твая не панимать• 11 ноября 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Я розповіла вище історію з дитинства свого ) Тож це теж давнє )
Ответ дляПолтавська галушка
Ну, вибачайте.
Не є вашою прихильницею, значить😉
Ответ дляМая твая не панимать
Я просто відчуває себе якось ганебно.
На ринку такого нема
Дрібка щастя• 11 ноября 2023
покупала, не было таких приколов, и вечером после надоя продавали и никакой хлеб с солью в банку кидать не надо было
Дрібка щастя• 11 ноября 2023
Ответ дляМая твая не панимать
интересная традиция, первый раз слышу)
Дрібка щастя• 11 ноября 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Але ж я даю гроші.
и в магазин, посевать всем этим на пороге
Кумедна• 11 ноября 2023
В моем детстве тоже помню возвращали банку и сверху для коровы кусочек хлеба с солью.
А почем щас молоко в селе?
Дрібка щастя• 11 ноября 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Я просто відчуває себе якось ганебно.
На ринку такого нема
не переживайте, я тоже такого не видела, удивилась бы))
ПриснитсяЖЕ• 11 ноября 2023
А чем хорошо домашнее молоко? Жирность, как правило, очень высокая. Супер высокое содержание лактозы. Иногда есть специфичный аромат.... В детстве - пила, парное любила в том числе. Сейчас точно нет