Цветочница• 11 ноября 2023

Всім доброго вечора, можете підказати

Чи є якийсь фонд куди можно звернутись з данним проханням, зараз в житті якась сплошна чорна полоса, ми переїхали в інше місто та виявилась проблема з плоскостопієм доньки, тепер проблема в тому що потрібно спеціальне тепле взуття, нажаль в мене зовсім немає можливості купити, чи можно кудись звернутись за допомогою? Заздалегідь дякую за пораду
Ніколи не збрешу• 11 ноября 2023
С плоскостопием надо ортопедические стельки, а не стоптанную обувь
Оле Лукойе• 11 ноября 2023
Зараз візьму скляний шар і буду дивитися фонди у вашому таємничому місті Навчіться нормально формулювати свої думки
Оле Лукойе• 11 ноября 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
І то якщо плоскостопість викликає біль та інші симптоми, а так якісного взуття буде достатньо
Локшина на вухах• 11 ноября 2023
Сделайте стельки индивидуальные, на год примерно хватит
Helena_Elaine• 11 ноября 2023
Запитайте в ФБ групі міста, Вам там краще підскажуть.
БезникаяЯ• 11 ноября 2023
Моя основная порада - відкритися для початку.
Потім описати проблему детально, наприклад розмір взуття, яке місто. У нас було 3 пари літнього взуття Вупі ортопедик, я віддавала майже нові, бо дитина категорично не хотіла носити, не подобались.
Може хтось відгукнеться, в кого лежать, чи на залишках від продажів має, віддасть дешевше.
Відірву та викину• 11 ноября 2023
Автор, вам не спец обувь, а индивидуальные стельки нужны. Или по меньшей мере банальный, которые готовые продаются. В любом городе это можно сделать, ищите в своём городе мастерскую и не гоняйтесь за спецобувью.