Сумка з негодою• 12 ноября 2023

Чому стільки ненависті?

Під час війни загострення вкрай сильне у людей.
Один одного обгаджуть, колять, обливають брудом, підставляють.
До чого ви себе опускаєте?
Невже ви не розумієте що ваша ненависть до людей, це і є Ви?
Я впевненна що людина яка всередині себе любить і поважає, не перекидає цей бруд на іншого.
Моє оточення вкрай толерантне. Ми ніколи не осуджуємо інших, ми ніколи не даємо порад якщо не просять.
Але я розумію що чорноти дуже багато і вона йде ця чорнота саме з вас зсередини.
Почемучка• 12 ноября 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Я б так не сказала. Якраз тут збираются представниці з різних міст і різних соціальних груп. Насправді, така ненависть зараз майже у всіх групах та форумах в більшому, або меньшому ступені прояву. Варто лише кинути запалений сірник.
Ну що вже гріха таїти, у кого є широке цікаве і комфортне коло спілкування, той не спілкується на форумах.
Тут люди точно з незадоволеною потребою у спілкуванні.
LudaSHS• 12 ноября 2023
Люди в стрессе по разному реагируют, о. Спички зажигаются. У многих накопленное. И прав Казарин - входим в зимний период сложнее, чем в прошлом году.
Т к эмоционально выгорание и потеря ресурсов.
Я шалунья• 12 ноября 2023
Ответ дляАнонимарик
Видимо вы недавно тут зарегистрировались, вот и кажется. Война абсолютно ни при чем, уверяю.
Так, в 13/14 тут страсти кипели, да и в каждой теме обзывались или хейтили.
Та никада в жизни• 12 ноября 2023
Ответ дляПочемучка
Згодна з вами.
Пописанная парта• 12 ноября 2023
Ответ дляСумка з негодою
Я тут майже рік. Але ж тут максимально сконцентровані люди на ненависті.
Саме тут , люди які ніби як з іншого світу. Ніякий форум не несе стільки злості.
Таке враження що тут дівчата які відключені він функції мислити а ллють все підряд
Будь яку тему можна відкрити, спочатку все ок, а десь сторінка 5 вже всі сваряться
Що ви хочете, наше суспільство дуже хворе
Я шалунья• 12 ноября 2023
Нашла

’Ця зима може виявитися складнішою, ніж попередня.
Справа не лише у ресурсі енергомереж. Цілком можливо, що вони прикриті, а резерви відновлення накопичені. Справа не у кількості протиракет. Припустимо, їхній запас пропорційний тому, що встиг наштампувати наш супротивник. Проблема в тому, що ми входимо в цю зиму з очевидно меншим резервом психологічної стійкості – і з очевидно більшою колективною втомою.
Воєнні перемоги здатні бути анестезією для суспільства. Затьмарюють розбіжності, пом´якшують протиріччя. У перемоги безліч батьків, тому кожному вистачить місця, щоб постояти в її тіні. Все складніше, коли йдеться про збереження на фронті позиційного статус-кво. Суспільству встигли наобіцяти перемог – і тепер у нього фрустрація. Найродючіший ґрунт для сезону полювання на відьом.
У країні є кілька потенційних ліній розколу. Між тими, хто на фронті, і тими, хто в тилу. Між військовим керівництвом – і політичною верхівкою. Між нинішнім президентом і командою його попередника. Є теми, які здатні перманентно розбурхувати країну – корупція, Арестович, мобілізація, Фаріон. Все перераховане гарантує хайп, перегляди та підписників. Кожна з тем – це публіцистичний чорнозем: встроми палицю, і вона зацвіте.
Чим менше новин з фронту – тим більше новин з тилу. Кожен політичний табір опиниться перед спокусою зміцнити свої позиції за рахунок конкурента. Причому ініціаторами внутрішньої гризні можуть не обов´язково бути перші особи кожного з таборів. У ролі застрільників може виступати будь-хто. Політтехнологи, які мріють про вибори. Політики, які розраховують на продовження кар´єри. Блогери, які мріють про підписників. Нардепи, які прагнуть уваги. Обивателі з комплексом месії та люди, які не чули про ефект Даннінга-Крюгера.
Одні почнуть писати в соціальних мережах. Інші даватимуть хвилюючі інтерв´ю. Треті почнуть ’зливати інсайд’ іноземним журналістам. Кожне викриття збиратиме менше переглядів, ніж початкове вкидання. Кожне одкровення ’залишатиме осад’. Якоїсь миті все це стане тим, про що ще 1949 року писав американський соціолог Роберт Мертон. Самоздійснюваним пророцтвом.
https://www.pravda.com.ua/articles/2023/11/9/74279...
Каяспер• 12 ноября 2023
Я когда голодная и неудовлетворенная злая бываю, но не здесь на форуме, а в жизни и на себя злюсь
Крапипопка• 12 ноября 2023
Автор, а теперь перечитайте свой старпост и задумайтесь, чем он наполнен, любовью, добром и позитивом? Или все-таки тем, что Вы осуждаете в других? Начните с себя.
Говорю-балакаю• 12 ноября 2023
Ответ дляСумка з негодою
О, перша пішла.,
Доречі, ви теж поливаєте брудом інших. Чим ви краща тоді?
Говорю-балакаю• 12 ноября 2023
Ответ дляСумка з негодою
Не влаштовує.
Дійсно думаю вийти звідси.
Але він мене ніби на землю опускає.
Я не така відверта, не така чесна, не така відкрита, бо бачу що люди бувають і такі
Ось бачите, і ви така, як інші тут.
У вас теж є такі домисли, але ви не наважуєтесь їх озвучити, на відміну від інших.
Люди, які тут пишуть в житті теж стримуються і є більш толерантними. А тут під нікому можна писати майже все.
Говорю-балакаю• 12 ноября 2023
Ответ дляСумка з негодою
Третя)
Ви трішки помилились
Першою були ви,коли створили тему.
Перечитайте її.

Доречі поки вам ніхто нічого образливого не писав.
Аnnеt• 12 ноября 2023
пишет ’Ми ніколи не осуджуємо інших, ми ніколи не даємо порад якщо не просять.’
и сразу же обгадила людей
’Але завдяки цьому форуму, я розумію що чорноти дуже багато і вона йде ця чорнота саме з вас зсередини.’
занавес.
Filomena• 12 ноября 2023
І про хороше)
https://forbes.ua/news/ukraina-posila-druge-mistse...

Україна стала другою країною у світовому рейтингу благодійності, повідомляє британська організація CAF. Шостий рік поспіль найщедрішою стає Індонезія.

Ключові факти

За даними CAF, Україна набрала 13 очок із 2022 року і її порівнюють зі «справжнім альпіністом». Торік Україна посіла у рейтингу 10-те місце.
Зазначається, що серед дорослих українців 78% допомагають незнайомцям, 70% донатять і 37% волонтерять.
Найщедріші країни світу:

Індонезія
Україна
Кенія
Ліберія
Сполучені Штати
Мʼянма
Кувейт
Канада
Нігерія
Нова Зеландія
Водночас Росія не увійшла у топ-100, посівши 102-ге місце у рейтингу. Останньою (142-ге місце) стала Польща.
Аnnеt• 12 ноября 2023
Ответ дляПочемучка
а кто на сайтах знакомств тусуется, те тоже ущербные без интересного и комфортного круга?

форумы - это спасение. людям нужно общение.
НаБалКоніХодять• 12 ноября 2023
Ось, заскнінила собі з фейсбук. Але це просто людська натура така, її або маскують, бо так прийнято в суспільстві, або ні. Я, до речі, до порадниці, була про людей значно кращої думки, бо твої рідні, колеги і знайомі таки намагаються фільтрувати своє нутро.
Говорю-балакаю• 12 ноября 2023
Ответ дляПочемучка
З цим не погоджусь.
У мене наче коло спілкування велике, друзів багато. Але мене сюди інше тягне.
Я тут можу побачити свої якісь ситуації наче зі сторони, ставлення до них оточуючих. Як вони реагують і виходять з них. І зрозуміти, що такі ситуації не в мене одної.
А ще на цьому форумідомопогли знайти лікаря, який врятував дитину в прямому сенсі. Допомогли вирішити ще декілька реальних проблем. Наприклад ми збирали одяг для багатодітної родини переселенців - дівчата багато надіслали і безкоштовно мішками. Одяг і взуття був в ідеальному стані і дуже гарне - мама плакала, бо звикла, що дають обноски.
І інші випадки були.
Так що тут не тільки бруд.
НаБалКоніХодять• 12 ноября 2023
І ще тут всього кілька патріотично настроєних людей, усі ’какаяразніца’ на грані відвертого сепаратизму. Коли з´явилися лайки - особливо стало помітно. Ось пише людина в частих мовних темах: я завжди говорила і говорю українською - і злих морд і фейспалмів натицяно, наче це збочення якесь.
Святатабожа• 12 ноября 2023
Ответ дляСумка з негодою
Что, неужели Вы и Ваше окружение и россиян не ненавидите и не радуетесь 300000 дохлых орков?
ГендиреХтор• 12 ноября 2023
Не помічала такого.
Сердючка• 12 ноября 2023
Підкажіть, будь ласка, де ви засіб для чистки німба купуєте? Так сяє, аж сліпить)
Нісенітниця• 12 ноября 2023
Откройтесь и покажите пример

Какие посты вы пишете, наполненые добротой и светом? Как поддерживаете форумчанок в их проблемах, часто абсолютно противоположных?

Какая ваша позиция по политическим, военным и языковым вопросам и как вы готовы ее защищать?
ротцвеники• 12 ноября 2023
Ответ дляЖена миллионера
Вы выискивает ненависть сами. Вы нуждаетесь в этом. Вы сами выбираете скандальные темы. Это важе желание и ваш выбор.
та права автор цієї теми, у самому невинному питанні все одно автора заплюють, скажуть сама винна, троль і так далі. Коментарів підтримки і просто відповідей безпосередньо на питання автора завжди меншість.
Інша річ, що тут справді і до війни було приблизно так само.
Жена миллионера• 12 ноября 2023
Ответ дляротцвеники
Безвинных это как? Безвинный вопрос исключает конфликтную ситуацию. Если есть конфликт, то вина всегда на всех конфликтующих сторонах. Чтобы решить конфликт нужно выслушать все стороны. А мнение противоположной стороны будет всегда обвинением. Это не значит, что люди плохие. Это значит, что они отстаивают свои интересы и мнение. Это проблема когда с человеком всегда соглашались из за родительской любви, а потом он встретил тех, кому не нужно любить этого человека. Люди оценивают с точки зрения закона, а он не всегда на стороне тех кто выдвигает претензии.
Жена миллионера• 12 ноября 2023
Ответ дляТут как тут
Война показала кто есть кто. К сожалению, в стрессовых ситуациях проявляется настоящая сущность человека. Столкнулась с этим от своих родственников, которые вообще отказались помогать, хотя мы все были в одинаковом положении
76% взрослого населения Украины оказывали помощь другим людям с начала войны. Этот показатель выше чем в довоенное время. разумно, когда помощь оказывается только после того как решены свои проблемы. Не все люди могут помогать круглосуточно. Иногда и им нужна помощь, у них временные проблемы которые в приоритете.
Тётя Хрюша• 12 ноября 2023
Отличный посыл, автор. Все гавно, я бубуочка. Мы такие белопальтовые, все толерантные, не обсуждаем ни кого, но все равно все остальные говно