Привіт. Маю декілька вагітних питань)
1.з якого терміну ідеально робити фотосесію? Зараз маю 18 тижнів ,то живіт вже добре видно.
2. Подушка для вагітних, корисна річ чи безтолкова? ( Якщо ви за ,то може якусь конкретну порадите)
3. Коли краще починати робити закупи для малечі? Деякі кажуть , що після 30-32 тижнів вже нічого не хочеться.
Дякую . І всім гарного дня.
1. Я бы делала уже если есть животик . Чем дальше тем больше вероятность отеков и набора лишнего веса - они не красят
2. Мне было удобно спать беременной, но можно и обычными подушками обкладываться
3. Все индивидуально. Я за день до родов гуляла, двигала мебель, встречалась с подружкой и в магазин бегала) если есть желание - начинайте готовить уже)
Барбітта• 12 ноября 2023
6-7 міс для фотосесії норм. Ще не великий дуже, але і не малий живіт.
Подушка для вагітності дуже потрібна. Я закидала ногу на неї всю вагітність
Почала купувати після 30 тижня. Памʼятаю, першу посилку отримала з кашаміровими речами від h@m. Просто тут я б такого не знайшла, та ще й по знижкам. Потім на нексті кілька разів замовила, першу посилку пробну з 56 розміром, щоб впевнитись, які розміри брати і скільки.
До пологів обовʼязково планувала придбати автолюльку, але так вийшло, що придбала ще у чіко люльку, гамак та ванночку з пеленатором. Бо була знижка і в принципі все дуже зручне виявилось. Як тільки народила, замовила прям в пологовому візок, який обрала заздалегіть.
Я до самих пологів працювала. Важким був тільки останній місяць, мені 38))
Легких пологів!
Ответ дляМашМааш
Желание есть) но как подумаю ,что все будет пылится ещё 4.5 месяца )
Ответ дляБарбітта
Легких пологів!
Дякую за таку детальну відповідь 🤗🤗🤗❤️
Барбітта• 12 ноября 2023
Взагалі усі гаджети, які можете купити купуйте, воно все полегшує життя і вносить якись різновид проведення часу для дитини.
Ответ дляМашМааш
Ну оно ж не на стройке там будет) положите аккуратно в шкаф, оно все такое милое и маленькое🥰
Ой дааа))
Ответ дляБарбітта
Це точно.
Барбітта• 12 ноября 2023
Я брала кокон. Дуже зручно і покласти спати поруч і прям у коконі заколисувати на руках і на ноги поставити, коли забираєш в телефончику і так колисати. В мене так старша дитина робить. На ноги кокон, меншу а кокон і колише)))
Набридло в коконі, в гамачок, що сам колише, набридло в гамаку, в авто люльці хвилин 20 і так по колу, аби не на руках носити і не вбивати спину. Спочатку думала, навіщо накупляла, але по мірі дорослішання , малюку то все подобається і хоч якось його забавляє. Тим більше зараз можна багато що придбати б/у в гарному стані. Я купувала все нове, а зараз думаю, що можна було й не бути такою категоричною. Ось придбала іграшку дуже суперово за 400 грн, яка коштує 3000. Стан, як нова. Ну це так, ділюсь власним досвідом.
Ответ дляБарбітта
Дякую ) абсолютна правда )