Даринка0909• 12 ноября 2023

Вагітні питання

Привіт. Маю декілька вагітних питань)
1.з якого терміну ідеально робити фотосесію? Зараз маю 18 тижнів ,то живіт вже добре видно.

2. Подушка для вагітних, корисна річ чи безтолкова? ( Якщо ви за ,то може якусь конкретну порадите)

3. Коли краще починати робити закупи для малечі? Деякі кажуть , що після 30-32 тижнів вже нічого не хочеться.

Дякую . І всім гарного дня.
МашМааш• 12 ноября 2023
1. Я бы делала уже если есть животик . Чем дальше тем больше вероятность отеков и набора лишнего веса - они не красят
2. Мне было удобно спать беременной, но можно и обычными подушками обкладываться
3. Все индивидуально. Я за день до родов гуляла, двигала мебель, встречалась с подружкой и в магазин бегала) если есть желание - начинайте готовить уже)

Барбітта• 12 ноября 2023
6-7 міс для фотосесії норм. Ще не великий дуже, але і не малий живіт.

Подушка для вагітності дуже потрібна. Я закидала ногу на неї всю вагітність

Почала купувати після 30 тижня. Памʼятаю, першу посилку отримала з кашаміровими речами від h@m. Просто тут я б такого не знайшла, та ще й по знижкам. Потім на нексті кілька разів замовила, першу посилку пробну з 56 розміром, щоб впевнитись, які розміри брати і скільки.
До пологів обовʼязково планувала придбати автолюльку, але так вийшло, що придбала ще у чіко люльку, гамак та ванночку з пеленатором. Бо була знижка і в принципі все дуже зручне виявилось. Як тільки народила, замовила прям в пологовому візок, який обрала заздалегіть.

Я до самих пологів працювала. Важким був тільки останній місяць, мені 38))
Легких пологів!
автор Даринка0909 • 12 ноября 2023
Ответ дляМашМааш
Желание есть) но как подумаю ,что все будет пылится ещё 4.5 месяца )
МашМааш• 12 ноября 2023
Ответ дляДаринка0909
Ну оно ж не на стройке там будет) положите аккуратно в шкаф, оно все такое милое и маленькое🥰
автор Даринка0909 • 12 ноября 2023
Ответ дляБарбітта

Легких пологів!
Дякую за таку детальну відповідь 🤗🤗🤗❤️
Барбітта• 12 ноября 2023
Взагалі усі гаджети, які можете купити купуйте, воно все полегшує життя і вносить якись різновид проведення часу для дитини.
автор Даринка0909 • 12 ноября 2023
Ответ дляМашМааш
Ой дааа))
автор Даринка0909 • 12 ноября 2023
Ответ дляБарбітта
Це точно.
Барбітта• 12 ноября 2023
Я брала кокон. Дуже зручно і покласти спати поруч і прям у коконі заколисувати на руках і на ноги поставити, коли забираєш в телефончику і так колисати. В мене так старша дитина робить. На ноги кокон, меншу а кокон і колише)))

Набридло в коконі, в гамачок, що сам колише, набридло в гамаку, в авто люльці хвилин 20 і так по колу, аби не на руках носити і не вбивати спину. Спочатку думала, навіщо накупляла, але по мірі дорослішання , малюку то все подобається і хоч якось його забавляє. Тим більше зараз можна багато що придбати б/у в гарному стані. Я купувала все нове, а зараз думаю, що можна було й не бути такою категоричною. Ось придбала іграшку дуже суперово за 400 грн, яка коштує 3000. Стан, як нова. Ну це так, ділюсь власним досвідом.

автор Даринка0909 • 12 ноября 2023
Ответ дляБарбітта

Дякую ) абсолютна правда )