Нічого вдягти• 12 ноября 2023
Я перепекла ножки или нет?
Мне сказали, что сгорели, а как по мне, то, что надо: хрустящие и не сырые
Коко Шанель• 12 ноября 2023
Темнуваті, але якщо там був соєвий соус чи теріякі, то темні і будуть. Але у вас там щось погоріло
Ms. Iphone• 12 ноября 2023
Нужно постараться так сделать, чтоб мякоть была мягкая и сочная, а корочка хрустящая. На мой вкус эти ножки пересушеные. Но вкусы у всех разные. Потому я не критикую. Может вам так нравится.
Бесконечность-не предел• 12 ноября 2023
А чому ще ніхто не вказав, що автор колодочки не повиймала?) По темі, мої б таке не їли, сказали б згорівше, а я дуже люблю все підсмажене. Для мене сковорідка підгорівших котлет, або блинчиків прям делікатес.
дамаБезСобачки• 12 ноября 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Які колодочки?
А по темі, пересушила автор їх
Бесконечность-не предел• 12 ноября 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Які колодочки?
А по темі, пересушила автор їх
Оті що з пірʼя, ви що їх не виймаєте?
дамаБезСобачки• 12 ноября 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Оті що з пірʼя, ви що їх не виймаєте?
Ні, навіщо?
Бесконечность-не предел• 12 ноября 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Ні, навіщо?
Ну якось неприємно пірʼя їсти.
дамаБезСобачки• 12 ноября 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Ну якось неприємно пірʼя їсти.
Кому неподобається - повисмикують кожен у своїй тарілці)
Але мені такі рідко попадаються, курячі запчастини маю на увазі😀