Крихітка на всі• 12 ноября 2023

Моєму синочку сьогодні 18.

Хто ще святкує? Радісний день, і в той же час сумно, бо далеко від дому. Не так я уявляла святкування його повноліття
Полтавська галушка• 12 ноября 2023
Автор, вітаю! І нехай його мрії здійсняться!
На_оба_рот• 12 ноября 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Удалено администрацией...
А чого ви так спілкуєтесь? Своїх дітей немає? І родини мабуть раз така зла. Правильно все зробили батьки абсолютно.
Наездница• 12 ноября 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Так, він виїхав
Автор , такое у многих мама
Не пью, не курю• 12 ноября 2023
Ответ дляМальчижка
Удалено администрацией...
Т.е. нормальные это те кто уехал, а кто остался отбитый?
Интересный поворот
So_so• 12 ноября 2023
Понимаю Вас. У меня дочка такого возраста, тоже далеко от нас. Не так я себе всё представляла..
Просто радуемся, что она в безопасности.
Поздравляю !
автор Крихітка на всі • 12 ноября 2023
Ответ дляНе пью, не курю
У нас такие дети, которые имеют свое мнение.
Моя подруга уговорила сына, вывезла, а он вернулся. В 19 лет.
Ну то рішення повнолітньої людини. А в 16 це дитина, не рівняйте. Якщо стн подруги вирішив, що йому краще повернутись, то його діло. Напевне, не вчився ніде, бо нащо кидати навчання до завершення?
Не пью, не курю• 12 ноября 2023
Ответ дляКрихітка на всі
В Украине учится
Наездница• 12 ноября 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Ну мені краще знати, хтів чи ні. Вивезла, коли йому було 16, і дозволу в нього не питала. Бо ми з батьком так вирішили, і вирішували дорослі, а не дитина на той момент. Тим паче що живемо поруч з об´єктом, який часто обстрілюють, в квартирі шибки вде вилітали від взривної хвилі
Мы тоже « нарушили его личные границы», вывезли в 16
А шо робити?
Шпондєр• 12 ноября 2023
Мой хотел выехать и выехал в июне 2022, за 2 недели до 18 лет. Сначала было очень тяжело. Но постепенно втянулся. Там работает, учится в украинском вузе он-лайн. Уже и девочку встретил, нашу)) Живут вместе, она тоже работает.
И вот вроде бы и всё хорошо у него, но вот эта выдернутость.. Мы за ним скучаем и переживаем, он тоже скучает и ооочень переживает.. Вообще, просит уехать к нему. Но я не хочу уезжать. Но у меня ещё младший..
Мальчижка• 12 ноября 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Интересный поворот
Не перекручивайте. Дети должны слушаться родителей, ибо они отвечают за их жизнь и здоровье. При этом это не мешает ребенку иметь свое мнение.
Не пью, не курю• 12 ноября 2023
Ответ дляМальчижка
Да, я вас услышала
автор Крихітка на всі • 12 ноября 2023
Ответ дляНе пью, не курю
И что вам мешает поехать к нему? Быть с ним в день его рождения, раз так печально
Или вы там с ним сидите, печалитесь?
А чому я маю вам свої сімейні обставини викладати? На пооадниці є нормальні люди, і є такі, як ви,яким лиш би сказати якусь гидоту в будь якій темі, навіть самій невинній. Я завжди дивуюся, як деякі люди настільки ображені життям, що язвлять будь на що. Важко таким живеться
Не пью, не курю• 12 ноября 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Да вы даже о др своего сыночка могли не сообщать.
Я удивляюсь, у вас родных нет, что вам важно с чужими поделиться?
автор Крихітка на всі • 12 ноября 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Интересный поворот
То у вас логіка цікава
Ирэн1983• 12 ноября 2023
Ответ дляКрихітка на всі
То у вас логіка цікава
Да я поняла, кто остался тот отбитый и родителей не уважает. Прекрано
автор Крихітка на всі • 12 ноября 2023
Ответ дляШпондєр
Мій не навчається у вузі України, бо не має приписного. І як сессії здавати, практику? Дівчатам легше з тим
автор Крихітка на всі • 12 ноября 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Нащо ви зайшли сюди, якщо вам то не цікаво? Щоб написати якусь гидоту? То мене ви тим не зачепите
Значит надо• 12 ноября 2023
Ответ дляКрихітка на всі
І мій не хтів
І мій не хотів, але він молодший трохи. Буде 16 в 2024 році. Спочатку кричав, навіщо ти мене вивезла, я тебе не просив, а зараз трошки підріс, і каже, що не повернеться
Мюллерная• 12 ноября 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Так, він виїхав
Прекрасный подарок.
автор Крихітка на всі • 12 ноября 2023
Ответ дляЗначит надо
А мій хоче повернутись, яле спершу вже вивчиться. Сподіваємося, що війна закінчиться
Мюллерная• 12 ноября 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Автор, Вы - молодец. Поздравляю и Вас, как мать, и сына с совершеннолетием. Но Советчица это не тот ресурс, где подобным можно делиться, заклюют.
ЯсноВидящая• 12 ноября 2023
Ответ дляКрихітка на всі
І мій не хтів
А що таке «хтів»?-хотів?Думала описка, але декілька раз повторюється
автор Крихітка на всі • 12 ноября 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Тлумачення із ’Словника української мови’*
ХТІТИ, хочу, хочеш, недок., розм. Те саме, що хотіти. До бога високо, до царя далеко, а ті панки, що хтять, те її роблять
ЯсноВидящая• 12 ноября 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Дякую, цікаве слово, візьму на замітку
Море Щастя• 12 ноября 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Так, він виїхав
Вітаю вас з іменинником!
Моїй доні 16.11 теж виповниться 18))
автор Крихітка на всі • 12 ноября 2023
Ответ дляМюллерная
Та знаю. Добре, що хоч фото не виставила
Астоновитесь!• 12 ноября 2023
Поздравляю с днем рождения сына!!!!💐
Чорт і Шо• 12 ноября 2023
Ответ дляКрихітка на всі
І мій не хтів
А чего Ви до нього не поїдете і відсвяткували б разом?
автор Крихітка на всі • 12 ноября 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Поїду трохи згодом
Заліковий троль• 12 ноября 2023
Радуюсь за вас! Пусть ваш сын будет здоровым, успешным. Пусть будет у него верные друзья, со временем своя семья и дети…
А вы всегда радовались за него!