Ren2• 12 ноября 2023

де взяти сили йти вперед? дуже важко

що вам допомогає? може дайте фільм подивитися класний, щоб відволіктися і сил набратися. Немає в душі нічого, душа зчерствіла без кохання, дуже мало сил, як вижити. Щоб сили були, допомагала любов, були й сили жити, але її немає в моєму житті давно, немає й сил. Чим себе підсилити? Бог не чує мене, душа на нулі, черства, катиться на дно, бог не допомагає, одна з проблемою.
нова_Я• 12 ноября 2023
Ответ дляRen2
Як забути мені подругу - шалаву, нам було по 15 років. мене з нею познайомили случайно, я не знала що вона така. Вона мене тягала по місту на гульки, було таке що хотіли гвалтувать, постійно погані гульки з нею були, коли я зрозуміла чому, то вже було піздно, а я не розуміла чому до мене таке відношення було як до шалави. Я замкнулась в собі тоді, ось вже 35 років. Це мені в 15 років так дуже добряче ця подруга самооцінку угробила??
Я не знаю, можливо, вам до психолога треба звернутися.