Ren2• 12 ноября 2023

де взяти сили йти вперед? дуже важко

що вам допомогає? може дайте фільм подивитися класний, щоб відволіктися і сил набратися. Немає в душі нічого, душа зчерствіла без кохання, дуже мало сил, як вижити. Щоб сили були, допомагала любов, були й сили жити, але її немає в моєму житті давно, немає й сил. Чим себе підсилити? Бог не чує мене, душа на нулі, черства, катиться на дно, бог не допомагає, одна з проблемою.
Алина-1240• 12 ноября 2023
Ответ дляRen2
проблема в тому , що я кожен день просипаюся і не відчуваю нічого в житті. Я навіть не можу працювати, немає натхнення, стан такий, що кажеться а нащо працювати, для кого і тд. немає сил жити. що робити
Черпать энергию не вампиря других))))
автор Ren2 • 12 ноября 2023
Ответ дляарина-ветерок
Ви тих чоловіків називаєте бидлом, тому що вони не одружились? Чи вони були бидлом з самого початку?
вони лізли до мене, я думала що будуть стосунки, був інтим, потім мене кинули, бо інших зустріли. В мене були почуття, тим вони і користувалися мною, моєю любовью, добротою
автор Ren2 • 12 ноября 2023
Ответ дляАлина-1240
Черпать энергию не вампиря других))))
де ви берете єнергію?
автор Ren2 • 12 ноября 2023
Ответ дляарина-ветерок
Як це сексу не потрібно у 35 років? Які ж взаємини і сім´я без сексу? Ви буди коли-небудь у шлюбі, чи хоч жили з кимось разом?
чому вони тоді спали зі мною, а одружилися на інших? ви б хотіли такий секс з такими стосунками , щоб був секс мов би? я вибрала що краще одній бути чим щоб якесь бидло пхало в мене глист чужий
Алина-1240• 12 ноября 2023
Ответ дляRen2
де ви берете єнергію?
С двух энергопотоков начните,нижнего и верхнего
автор Ren2 • 12 ноября 2023
Ответ дляАлина-1240
як?))
Алина-1240• 12 ноября 2023
Ответ дляRen2
як?))
Да в ютубе подробно описывают,погуглите.как почувствуете на себе сами через время,поймете лучше
Алина-1240• 12 ноября 2023
Ответ дляRen2
Потому,что о мужчине думают и любят только тогда,когда он рядом и реально для вас что то делает
автор Ren2 • 12 ноября 2023
Ответ дляАлина-1240
то чому мені вони не предлагали жити разом?
Алина-1240• 12 ноября 2023
Ответ дляRen2
Потому,что вы и на меньшее соглашались
автор Ren2 • 12 ноября 2023
Ответ дляАлина-1240
Потому,что вы и на меньшее соглашались
на меньшее - это что?
Алина-1240• 12 ноября 2023
Ответ дляRen2
на меньшее - это что?
На то,что было у вас
автор Ren2 • 12 ноября 2023
Ответ дляАлина-1240
На то,что было у вас
типо секс ?
Алина-1240• 12 ноября 2023
Ответ дляRen2
типо секс ?
Не в сексе даже дело.а скорее в то,что вы пустое место,за вас можно не брать ответственность,в вас вкладываться не надо
автор Ren2 • 12 ноября 2023
Ответ дляАлина-1240
так а чому вони считали мене пустим місцем?
Алина-1240• 12 ноября 2023
Ответ дляRen2
Потому,что вы позволили
автор Ren2 • 12 ноября 2023
Ответ дляАлина-1240
Потому,что вы позволили
це значить я і для батьків була пустим місцем?
Алина-1240• 12 ноября 2023
Ответ дляRen2
Автор,родителей не выбирают.на то вы влиять не можете.но на все остальное вы влияете
Алина-1240• 12 ноября 2023
Ответ дляRen2
Плохие родители,да не повезло,да обидно.но остальных людей вы выбираете уже
автор Ren2 • 12 ноября 2023
Ответ дляАлина-1240
чому ви не можете написати , що то були не порядні хлопці
Алина-1240• 12 ноября 2023
Ответ дляRen2
Потому,что какими бы они не были,проблема ни в них
автор Ren2 • 12 ноября 2023
Ответ дляАлина-1240
а в чому? що я не дозволила їм мене любити??
Алина-1240• 12 ноября 2023
Ответ дляRen2
В том,что вы такое нашли и пребывали изначально с людьми,которые вам не дают любви
автор Ren2 • 12 ноября 2023
Ответ дляАлина-1240
розкажіть, а що для вас любовь, коли мужчина робить для вас - це що для вас любовь
Алина-1240• 12 ноября 2023
Ответ дляRen2
Автор,над этим вам думать,не расскажу,это ваш урок жизненный)))
Алина-1240• 12 ноября 2023
Ответ дляRen2
Берите буменяжки кусок и выписывайте,что такое любовь,и с чего она состоит
автор Ren2 • 12 ноября 2023
Ответ дляАлина-1240
Як забути мені подругу - шалаву, нам було по 15 років. мене з нею познайомили случайно, я не знала що вона така. Вона мене тягала по місту на гульки, було таке що хотіли гвалтувать, постійно погані гульки з нею були, коли я зрозуміла чому, то вже було піздно, а я не розуміла чому до мене таке відношення було як до шалави. Я замкнулась в собі тоді, ось вже 35 років. Це мені в 15 років так дуже добряче ця подруга самооцінку угробила??
автор Ren2 • 12 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Вам писали много-много раз.
автор Ren2 • 12 ноября 2023
Ответ длянова_Я
Купите вино красное, полусладкое, сыр хороший и устройте себе перерывчик. Вы такая не уникальная, я тоже одна уже много-много лет, ну и что, падать духом я не собираюсь и вас призываю к тому же.
автор Ren2 • 12 ноября 2023
Ответ дляContento
Автор а может вы прекратите ныть ? Печальные и унылые люди никому не нравятся. У вас все темы - плач ярославны какая вы бедная, несчастная и одинокая. Кого может такая женщина заинтересовать? Если вам не нравится ваша ситуация , значит берите дело в свои руки и меняйте всё. В первую очередь свои мысли , настрой. Учитесь себя любить, мыслить позитивно, расширяйте круг общения. Если у вас удалённая работа, значит выходите почаще из дома, спортзал, какие - то курсы, да просто ходите в кафе, ТЦ, разные мероприятия , фестивали. В ютубе полно роликов как повысить самооценку, как поменять образ мышления, даже как женихов привлечь ). Займитесь собой серьёзно. Станьте интересной, привлекательной, приятной в общении женщиной и личная жизнь у вас наладится. Под лежачий камень вода не течёт.