Для діток від 1го року і старше, типу на липучках, просто книжечки. Як думаєте чи вигідно зараз таким зайнятися?
Результат:
вже голосів:
11 (40.74%)
Ні, зараз багато таких спраа
9 (33.33%)
Не видумуй
5 (18.52%)
Так, звичайно
2 (7.41%)
100% так, адже це для діток
Коли мовчу- приємна жінка• 12 ноября 2023
продуктовые магазины в каждом подьезде. и не закрываются. успех бизнеса зависит в первую очередь не от того, много или мало такого же бизнеса, а от самого бизнесмена. От его способностей анализировать рынок и его изменения и быстро на них реагировать. От удачно выбранной маркетинговой стратегии. От грамотного ведения баланса дохолной и расходной частей
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
І я так думаю. От наприклад я розроблю свій дизайн, гарно його подам, поставлю демократичну ціну, то думаю мамочки будуть купляти
Ответ дляНевловимий Джо
Была уже такая тема вроде
Та вона то може і була, але ж я не цілодобово на порадниці сиджу, можливо і не побачила
Печенюшка• 12 ноября 2023
Ответ дляБурундучиха
рынок перенасыщен
Ну, я б не сказала, племінниця замовила про Тока Бока книжечку - кидаю в пошук - ніби багато, а по факту кому не напишу - 2 тижні чекати виготовлення.
когдадеЦкие• 12 ноября 2023
Якщо знайдете свою нішу. Книжок зараз багато і різних, але деякі з них купую та збираємо серіями, бо гарно намальовані, зроблені та подобаються дитині. А є такі, що одну купив і більше не хочеться цього виробника брати
АдеКВАтная• 12 ноября 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Была уже такая тема вроде
тут постійно реклама від однієї людини під різними акаунтами .Правда нарешті вік понизили,а не для 5-7літніх )
Сонячний день• 12 ноября 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Нема у нас таких магазинів у під´їздах, тільки великі супермаркети.
Всех в сад• 12 ноября 2023
Ответ дляLubov-9143
Ціна?
Барбітта• 12 ноября 2023
Ответ дляLubov-9143
Мамочкам простіше і дешевше всунути мобілку малюку, а не книжки читати. Я таких тільки бачу, а Ви?
Ответ дляБарбітта
Можливо