МинерАлочка• 12 ноября 2023
Терміново! Що відповісти маніпулятору?
Дружила довго з однією дівчиною, більше 10-ти років.
Ми були класною командою)
Почалася війна і вся компанія почала пити багато, я вчасно злилася, бо моє здоровʼя не таке сильне.
Дуже сумувала саме за цією подругою, але я стала їй не цікава.
Мені було дуже складно.дуже. Я залишилася одна.
Я дізналася що моя ця подруга перестала також пити. І тут я через майже пів року-пишу і питаю як справи)
А вона пише….
На мене всі забили і про мене забули …
От що відповісти?
Ми були класною командою)
А вона пише….
На мене всі забили і про мене забули …
От що відповісти?
МинерАлочка
• 12 ноября 2023
Ответ дляИнтимная
смотря какие у вас на нее планы
Просто захотілося захотілося пару слів перекинутися. Не більше. Якби наші чоловіки не товаришували, то я б і не писала вже їй.
МинерАлочка
• 12 ноября 2023
Ответ дляtrickywicky
Написать : надо выпить
Ні вона ні я не пʼємо)
Интимная• 12 ноября 2023
Ответ дляМинерАлочка
ну не правда же
ПуГоФФка• 12 ноября 2023
Ответ дляМинерАлочка
Ніц не ясно. То вона подруга чи ні? Навіщо писали, якщо не хочете підтримувати зв´язок?
МинерАлочка
• 12 ноября 2023
Ответ дляИнтимная
ну не правда же
Не знаю що вам відповісти. Як тільки вона втратила інтерес до мене, то і я втратила.
Якоїсь конкретної цілі спілкування немає
Почемучечка• 12 ноября 2023
Ответ дляМинерАлочка
Мені було складно, я написала. Хто маніпулятор?
МинерАлочка
• 12 ноября 2023
Ответ дляПуГоФФка
Скажу як є, чоловіки товаришують і бачу що тепер через нас вони не спілкуються.
МинерАлочка
• 12 ноября 2023
Ответ дляПочемучечка
Тема для привернення уваги)
Интимная• 12 ноября 2023
Ответ дляМинерАлочка
вы в старпосте написали другое.
вобщем, вы с собой разберитесь, что вы хотите? общаться снова или просто позлорадствовать?
МинерАлочка
• 12 ноября 2023
Ответ дляИнтимная
вы в старпосте написали другое.
Ну ви ж не полінуйтеся перечитати тему, якщо вже витрачаєте свою енергію на мене )
ПуГоФФка• 12 ноября 2023
Ответ дляМинерАлочка
Спілкування з нею вам не цікаво, бо якби було цікаво, то таке просте повідомлення у відповідь не викликало б такі ваші емоції. Ви хотіли легкості у спілкуванні? То вона вам це дати не зможе. Не думаю, що чоловіки перестали товаришувати через вас.
Интимная• 12 ноября 2023
Ответ дляМинерАлочка
я все увидела, даже больше чем вы написали. отсюда и предложение возникло
МинерАлочка
• 12 ноября 2023
Ответ дляПуГоФФка
Нажаль через нас(
Мій чоловік має єдиного друга, важко находить друзів.
Тому я трохи мучаюся через це.
ПуГоФФка• 12 ноября 2023
Ответ дляМинерАлочка
Нажаль через нас(
Тому я трохи мучаюся через це.
Ви сказали чоловіку, щоб з ним не бачився більше?
МинерАлочка
• 12 ноября 2023
Ответ дляПуГоФФка
Звісно ні. Ми часто влаштовували посиденьки дома один у одного) і ми з нею все організовували. Хлопці наші не організовані.
ПуГоФФка• 12 ноября 2023
Ответ дляМинерАлочка
Ну то їм не цікаво. Якби хотіли, то продовжили б спілкування. Вини вашої у тому немає.
А стосовно дівчини, реально мені здається, що вона вам як подруга не потрібна. Якщо це і правда так, то не чіпайте. Але тепер вам треба якось їй відповісти, може спитайте, що трапилось, або просто напишіть, що все буде добре, якщо люди з її оточення забули про неї, то може то не її люди
ДлинноНожка• 12 ноября 2023
Что это правда. Что вы на нее забили, думали, что вы ей не интересны.