Единорог помог• 09 ноября 2025

Социофобия у подростка мальчика 14 лет

Подскажите пожалуйста кто сталкивался. Сыну 14 лет , он не может находиться рядом с людьми, у него начинается паника, внутри все сжимается, ноги трусятся
В школу ходит, но там полностью отстраненный, приходит домой и плачет , простит помощи.
Планирую идти в гос клинику,
Кто сталкивался, помогите советом ♥️
ВетерВполе• 09 ноября 2025
Тряпка а не пацан
Маурита• 09 ноября 2025
Представляю ваше воспитание,если до такого дошло
Тримбулька• 09 ноября 2025
Всыпьте ему, и себе тоже.

А вообще вы его загнобили. Иначе бы этого не было всего
Гербарія сушу• 09 ноября 2025
Ответ дляВетерВполе
Тряпка а не пацан
Что в голове у людей, которые готовы написать гадости, не зная чужого ребенка?
автор Единорог помог • 09 ноября 2025
Ответ дляТримбулька
Всыпьте ему, и себе тоже.

Это распространенное заболевание, гугл в помощь
Читайте хоть немного иногда
Рання пташка• 09 ноября 2025
А раньше как было ? Сомневаюсь что это только сейчас. К психиатру и работать с психологом . Какие интересы у ребенка , спорт , хобби ?
автор Единорог помог • 09 ноября 2025
Ответ дляРання пташка
Спорт он не любит, занимался 4 года айкидо но это в основном я заставляла,
Хобби астрономия, история, политика
Раньше был стеснительный, сейчас это обострилась в подростковом возрасте
А шо сталося?• 09 ноября 2025
Ответ дляГербарія сушу
При чому у вихідний день з самого ранку.
Видно, зовсім справи у них погані
А шо сталося?• 09 ноября 2025
Автор, обстеження у психіатра з 14 років лише за згодою пацієнта і обох батьків. Дозвіл від батька під час війни спрощений, можете ви написати.

Тому м´яко поговоріть, що він не має так мучитись і звернення до лікаря нічого поганого не несе.
Рання пташка• 09 ноября 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Хобби астрономия, история, политика
Направить значит больше интереса в хобби поддерживать в этом направлении . Подростки все в основном стесняются себя в этом возрасте, работа с психологом однозначно нужна , сейчас даже есть групповые где все дети учатся общению , сейчас многие замкнутые
автор Единорог помог • 09 ноября 2025
Ответ дляА шо сталося?

Дякую ❤️ дуже важко, бо він дійсно нервується , лише зі мною і друзями онлайн він вільно спільнується
А шо сталося?• 09 ноября 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Соціофобія чи ні (є ще кілька межових розладів схожих) а дитина не має страждати, має радіти життю.
Тримбулька• 09 ноября 2025
Ответ дляГербарія сушу
Всем плевать на чужих детей
автор Единорог помог • 09 ноября 2025
Ответ дляРання пташка
Да стараюсь, хочу записать его на бокс или борьбу любую, но он сопротивляться, согласен только со мной на стадион ходить заниматься, что бы не було людей,
Мне кажется что спорт надо развивать,
История и астрономия я его и так много слушаю и поддерживаю
Тримбулька• 09 ноября 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Читайте хоть немного иногда
Нет заболеваний таких. Есть виктимный пацан после семейного абьюза. Не с потолка его страх и забитость взялись
Тримбулька• 09 ноября 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Хобби астрономия, история, политика
Или в семье абьюз или гиперопека
автор Единорог помог • 09 ноября 2025
Ответ дляТримбулька
Это у вас в семь такое , на своем научены
Тримбулька• 09 ноября 2025
Ответ дляЕдинорог помог
То есть любящая здоровая семья, а ребенок вырос забитышем ссущимся в штаны от общения? сам по себе?
Тримбулька• 09 ноября 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Каким образом сын которого любят, внушают уверенность в себе и хвалят, может бояться коллектива?
Наивная Хо• 09 ноября 2025
Які ж дурні коментарі.. :(
Автор, треба йти до психіатра. У мене донька. В її 8 класі я отримала від неї повідомлення яке розділило наше життя на до та після. Починалося воно так (буде скрін). Далі було багато тексту, в якому вона розповідала, що в неї регулярно трапляються панічні атаки, що вона йде з уроків в туалет і сидить там, намагаючись прийти до тями і їй дуже важко повертатися в колектив. Що вона вже пів року займається селфхармом.. При тому що зі сторони вона здавалася звичайною, ніби мала друзів, в ранньому дитинстві так взагалі була запальничка і душа компанії, а от підлітковий вік став для неї дуже важким етапом, де її накрило тривожність, депресіями.
Ми пішли до психіатра, отримали медикаментозне лікування, плюс у неї було пару сесій з психологом, плюс перевірка у ендокринолога, перекриття дефіциту вітамінів, плюс плюс змінили школу. Зараз ніби сиутація покращилася, але вона знає, що завжди може написати мені або поговорити і я їй допоможу.
Не бійтеся звертатися до лікарів. Краще так, ніж потім ваша дитина не витримає якоїсь ситуації і зробить фатальну помилку..
автор Единорог помог • 09 ноября 2025
Ответ дляА шо сталося?
Так розумію,
Питала свого племінника він вже дорослий, він каже в нього теж було схоже в підлітковому віці ,через те що в школі принижували
Тримбулька• 09 ноября 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Так розумію,
Ну так от буллинга да.
А если родители провтыкали что ребенка буллят то бывает как у вас. Его обижают?
автор Единорог помог • 09 ноября 2025
Ответ дляНаивная Хо
Які ж дурні коментарі.. :(
Дякую ❤️ здоров´я вам і вашій донечці
В нас щось схоже, буде шукати лікаря
В в гос клініку зверталися?
Наивная Хо• 09 ноября 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Дякую ❤️ здоров´я вам і вашій донечці
В нас щось схоже, буде шукати лікаря
В в гос клініку зверталися?
Дякую і навзаєм. До психіатра - так, психолог приватний.
Підлітковий вік штука непроста, але все обов´язково буде добре!
автор Единорог помог • 09 ноября 2025
Ответ дляТримбулька
Ну так от буллинга да.
Зараз ні, але можливо це було десь в перших класах, я його переводила і іншу школу
Але десь на психіці в нього відклалося
А шо сталося?• 09 ноября 2025
Ответ дляТримбулька
Всем плевать на чужих детей
Це різні речі з медичної точки зору - плювати (це нормально) і бажання нападати, знецінювати, ображати незнайомих людей без причини.
автор Единорог помог • 09 ноября 2025
Ответ дляНаивная Хо
Дуже дякую ❤️
автор Единорог помог • 09 ноября 2025
Ответ дляНаивная Хо
Ще питання, як ви шукали приватного психолога?
Наивная Хо• 09 ноября 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Через знайомих, знала що у деяких знайомих теж діти працюють з психологами, питала відгуки, брала контакти, потім шукала в соцмережах і вирішувала чи ’наша’ це людина. Так і обрала
автор Единорог помог • 09 ноября 2025
Ответ дляНаивная Хо
З оточення в нас нікого немає з таким, доведеться в інтернеті шукати дякую ❤️