Рассказница• 12 ноября 2023

Спільне життя із чоловіком, порадьте варіанти.

Обоє з Києва, і обоє маємо по однокімнатній квартирі, він на правому, чина лівому березі. Я живу з донькою, він сам, його дитина живе з колишньою. Знайомі вже більше року, від його дому до моєї роботи 20 хвилин пішки, інколи залишалась в нього .
Пропонує почати спільно жити, але я не уявляю, як ми втрьох вмістимось, донька ще і поступає в наступному році.
Коржик• 12 ноября 2023
Ответ дляКрошка Енот
Исчо раз, при отце девушка 14-16 лет может свободно переодеваться?
При чем здесь переодеваться? Есть ещё масса всего что при родном человеке делать комфортно, а при чужом...даже домой приходить не хочется
SecondLeg-f4c4• 12 ноября 2023
Ответ дляЩа как дам
А потом вдруг конфликт и подростку снова менять место жительства..
Да, и вероятность этих конфликтов большая.
Лиса Патрикевна• 12 ноября 2023
Ответ дляКрошка Енот
Мне тоже неясно. У меня дочка с 5-6 лет не переодевается перед старшим братом!
А здесь дочь 16 лет и чужой мужик в одной комнате 🤦
празники не помню• 12 ноября 2023
Ответ дляБаба Йога
сьезжаться ради чего?
грязные носки нюхать ?
А вы замужем?
ОливьЕЖечка• 12 ноября 2023
Дочка живет в вашей квартире, а вы переезжайте к нему. с дочкой проводите выходные. Она уже не маленькая. многие в общежитиях живут в таком возрасте. Это будет идеальный вариант для начала отношений. Или по неделям живите - неделя у него, неделя с дочкой.
Все буде Україна• 12 ноября 2023
Ответ дляКрошка Енот
Вы сдаете свои квартиры и снимаете двушку.
Или дочка поступает и уезжает на съем или остаётся в вашей квартире, а вы к нему
На этом коммента, в принципе, можно было закрывать тему исчерпывающий ответ
Однозначная• 12 ноября 2023
Автор, для чего вам совместное проживание? Почему вы не хотите просто красивых ухаживаний, романтики, желанных встреч? Почему раздумываете не начать ли мне вести чье-то хозяйство, убирать , готовить,наблюдать всю смену его настроений и недовольств. Зачем вам- взрослой женщина, это нужно?
So_so• 12 ноября 2023
Дочка остаётся у себя, Вы к мужчине.
ШанельКуКу• 12 ноября 2023
Ответ дляКрошка Енот
А что тут такого?
Саме так. Нічого там такого немає, щоб жити разом, обслуговувати якогось мужика. Автор же не написала, що він хоче одружитись з нею, брати якусь відповідальність, чи хоч матеріално забезпечувати. Заради чого їм жити разом?
ШанельКуКу• 12 ноября 2023
Ответ дляКрошка Енот
До чого тут батько? Вона зараз з мамою живе. А буде жити з чужим мужиком...
Не гоню• 12 ноября 2023
Ответ дляКрошка Енот
Это каждая женщина, имеющая ребенка, должна ждать, пока ребенок будет жить отдельно, чтоб жить с мужчиной?
Многие дети живут и в 20, и в 25 с родителями. И даже будучи в браке живут 2 поколениями
ну не в одной же комнате живут
Та не реву я• 12 ноября 2023
А нащо вам утрьох жити? Вибачте, але на який то вашій доці поряд ваш мужик? Він ваш, не її, для неї то буде просто чужа людина у хаті, стрес та незручності. Ну і я не уявляю життя утрьох в однушці, суто технічно. Там і двом людям затісно.
Можна переїхати до нього, дочку залишити у своїй квартирі. Можна здати обидві квартири та зняти велику для усіх. А можна, просто все продовжувати як є - 20 хвилин, хіба то проблема? У нас було - я у Києві, він у Ірпені, то довелося з´їхатися, бо дороги та спаленого бензину було більше, ніж самих стосунків)
А гостьовий шлюб - це класна штука, для дорослих людей, що мають сталі побутові звички та свій ритм життя. Наші стосунки сумісне проживання ледь не вбило, вистачило любові та терпіння у обох, щоб не гризтися та побудувати щось нове, зручне для усіх, але то була й радість від того, що кохана людина тепер завжди поряд, і жахливий стрес від змін, нехай і позитивних, адже я прожила одна дуже багато років. Все-таки у побуті людина відкривається новою стороною, яку інколи краще не бачити. Ну і, додам, то добре що в мене трикімнатна, інколи тусуємось у Ірпені в його однушці - то я розумію, що якби ми там жили постійно, дістали б один одного, бо обидва сильно потребуємо особистого простору, життєво необхідна ця річ.
Встидаюся запитать• 12 ноября 2023
Ответ дляКрошка Енот
Должна ждать конечно, если она действительно мать и думает про своих детей и их будущем.
Почему это какой-то мужик , который оставил своего собственного ребенка на б.жену, который не берет на себя ответственность и от которого больше рожать не планируешь, должен быть дороже собственных детей? Он же свалит к новой удобной при первой непонятной ситуации, также как от первой жены ушел.