12 ноября 2023

Ваша думка..

Інколи є гарні варіанти купити квартиру чи автівку по терміновій і через те - дуже низькій ціні.
Розумію що то від безвиході найчастіше - на лікування потрібне термінове, борги повернути, людина вирішила за кордоном залишитися, тощо.
Як ви вважаєте, наскільки етично купувати такі об´єкти знаючи що там критична ситуація?
Чи краще влізти в кредит і купувати за звичайною ринковою ціною?
Результат:
вже голосів: 37
33 (89.19%) Купувати за низькою
4 (10.81%) Тиць/Інше
0 (0%) Брати кредит
Goku5927 12 ноября 2023
Покупця не обходять обставини продавця
тогдалия 12 ноября 2023
Ну людям же треба продати - ви купуєте, виручаєте їх
Джага-джага 12 ноября 2023
А как же они деньги получат тогда?
Чемодан-Вокзал-Майами 12 ноября 2023
Так якщо людина продає терміново, то значить якщо Ви купите, то допоможете в якійсь мірі.
Налитое яблочко 12 ноября 2023
Знаю историю,как одна счастливая пара с ребенком купили очень хорошую квартиру по бросовой цене.Какая-то сложная ситуация там была и людям пришлось продать ту квартиру за очень низкую цену и срочно.Потом новая хозяйка заболела онко,в возрасте 30+ лет и сказала своей подруге,что она чувствует что это из-за квартиры,т.к. предыдушие хозяйва вроде хотели ее потом обратно выкупить,но они отказали,естественно.Так вот в 35 лет эта хозяйка умерла.Совпадение или энергия людей ,которые вынужденно продали-неизвестно,но факт.
автор Дідова баба 12 ноября 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Знаю историю,как одна счастливая пара с ребенком купили очень хорошую квартиру по бросовой цене.Какая-то сложная ситуация там была и людям пришлось продать ту квартиру за очень низкую цену и срочно.Потом новая хозяйка заболела онко,в возрасте 30+ лет и сказала своей подруге,что она чувствует что это из-за квартиры,т.к. предыдушие хозяйва вроде хотели ее потом обратно выкупить,но они отказали,естественно.Так вот в 35 лет эта хозяйка умерла.Совпадение или энергия людей ,которые вынужденно продали-неизвестно,но факт.
Тобто усі пацієнти онкоцентрів - то люди, що колись задешево купили квартиру?
І якщо купувати виключно за ринковою ціною - окнології гарантовано не буде?
3 1
Налитое яблочко 12 ноября 2023
Ответ дляДідова баба
Тобто усі пацієнти онкоцентрів - то люди, що колись задешево купили квартиру?
І якщо купувати виключно за ринковою ціною - окнології гарантовано не буде?
Я Вам где-то написала что все пациенты? Я Вам написала,что люди продали и очень жалели,и извините,но это на пользу не идет. А Вы поступайте так,как совесть велит и не радуйтесь,что отхватили задаром.
1 2 1
автор Дідова баба 12 ноября 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Я Вам где-то написала что все пациенты? Я Вам написала,что люди продали и очень жалели,и извините,но это на пользу не идет. А Вы поступайте так,как совесть велит и не радуйтесь,что отхватили задаром.
Маячню ви якусь придуману наспіх написали)
Дитячий садочок.
6 1
Налитое яблочко 12 ноября 2023
Ответ дляДідова баба
Маячню ви якусь придуману наспіх написали)
Дитячий садочок.
Маячня ,не маячня-поступайте как велит Вам совесть и не радуйтесь,что отхватили дешево,благодаря чужому горю,потому что люди только вынужденно продают по низким ценам.
1 1
автор Дідова баба 12 ноября 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Маячня ,не маячня-поступайте как велит Вам совесть и не радуйтесь,что отхватили дешево,благодаря чужому горю,потому что люди только вынужденно продают по низким ценам.
Ну вже точно не орієнтуватимусь на побрехенькі анонімної панянки
Налитое яблочко 12 ноября 2023
Ответ дляДідова баба
Ну вже точно не орієнтуватимусь на побрехенькі анонімної панянки
Удалено администрацией...
автор Дідова баба 12 ноября 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Удалено администрацией...
Налитое яблочко 12 ноября 2023
Ответ дляДідова баба
Удалено администрацией...
Покупця не обходять обставини продавця-Вам уже выше написали.
Но Вам хоть плюй в глаза,все Божья роса.На чужом горе счастья не построишь.
1 1 1
автор Дідова баба 12 ноября 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Покупця не обходять обставини продавця-Вам уже выше написали.
Но Вам хоть плюй в глаза,все Божья роса.На чужом горе счастья не построишь.
Удалено администрацией...
Налитое яблочко 12 ноября 2023
Ответ дляДідова баба
Удалено администрацией...
автор Дідова баба 12 ноября 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Удалено администрацией...
Налитое яблочко 12 ноября 2023
Ответ дляДідова баба
Удалено администрацией...
автор Дідова баба 12 ноября 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Удалено администрацией...
Теща дочки 12 ноября 2023
Так якщо люди терміново продають, значить їм терміново потрібні гроші
1 1
Не боюся осуду 12 ноября 2023
Як совість сильно мучить задешево купувати - можете накинути пару тисяч, щоб не мучила
Накладні мюслі 12 ноября 2023
Невже ви думаєте, що квартиру, яка коштує сто тисяч вам продадуть за двадцять. Ще за вісімдесят можливо і то, якщо ви прямо сьогодні-завтра готові йти до нотаріуса, а не дати завдаток і думати місяць. Так ця знижка плата за терміновість.