2000 грн на тиждень для двох

Для вас це мало чи навпаки багато?
1 19
Точная копия плова 15 апреля в 08:12
Мне на день такой суммы не хватает, если учесть все расходы.
Или у вас только на еду? Или на что это?
Тра Ля Ля 15 апреля в 08:13
Це мало, але прожити можна. З чітким плануванням витрат.
Поміркована думка 15 апреля в 08:14
Мало. Выживание, проживание но не жизнь.
41 1
автор Барбітта 15 апреля в 08:14
Ответ дляТочная копия плова
Мне на день такой суммы не хватает, если учесть все расходы.
Или у вас только на еду? Или на что это?
Чоловік дає таку суму на тиждень. Розходиться на їжу і на якісь побутові речі, окрім цього, звісно, ще може щось купляти сам не зачіпаючи цю суму
29 7 2
Точная копия плова 15 апреля в 08:15
Ответ дляБарбітта
Чоловік дає таку суму на тиждень. Розходиться на їжу і на якісь побутові речі, окрім цього, звісно, ще може щось купляти сам не зачіпаючи цю суму
А вы почему не работаете?
29 7
3@йk@ 15 апреля в 08:15
Зараз це пшик, але базові продукти купити можна
автор Барбітта 15 апреля в 08:15
Ответ дляТочная копия плова
А вы почему не работаете?
Вагітна, чоловік на роботу не пускає
Душка-свекрушка))) 15 апреля в 08:16
На що саме? Якщо лише на їжу за умови що вдома є запаси (крупа, картопля, цибуля, чай, кава і тд) - то вистачить. Якщо там ще якійсь витрати типу обіди не вдома, проїзд, таксі, заправка авто - то ні
1 23
Точная копия плова 15 апреля в 08:17
Ответ дляБарбітта
Вагітна, чоловік на роботу не пускає
А, ну кто вам доктор. Живите, на сколько есть.
Я беременная работала, с больничного по беременности и родам вышла на работу, для того чтобы не жить на 2000 в неделю
37 40
Лама_мама 15 апреля в 08:17
Це копійки
6 1
Квітка Миру 15 апреля в 08:17
Ответ дляБарбітта
Вагітна, чоловік на роботу не пускає
А після народження дитини теж буде 2000 на тиждень?
Душка-свекрушка))) 15 апреля в 08:17
Ответ дляБарбітта
Вагітна, чоловік на роботу не пускає
Тю. Ви рабиня?
1 30
Лама_мама 15 апреля в 08:18
Ответ дляБарбітта
Вагітна, чоловік на роботу не пускає
Задумайтеся, як ви житимете далі
29 1
автор Барбітта 15 апреля в 08:18
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Тю. Ви рабиня?
Не знаю😅 готую, прибираю, перу. Він працює🤷🏻‍♀️
1 31 3
Значит надо 15 апреля в 08:20
Ответ дляБарбітта
Вагітна, чоловік на роботу не пускає
А до вагітності що працювати заважало? Хто працював невагітний, той і далі працює до декрету. А кому подобається жити на 2000 грн. - той шукає виправдання, що хтось кудись не пускає.
27 4
Душка-свекрушка))) 15 апреля в 08:20
Ответ дляБарбітта
Не знаю😅 готую, прибираю, перу. Він працює🤷🏻‍♀️
В сенсі - з якого дива чоловік вирішує працювати вам чи ні? Чи ви на останніх термінах?
14 1
автор Барбітта 15 апреля в 08:20
Ответ дляДушка-свекрушка)))
В сенсі - з якого дива чоловік вирішує працювати вам чи ні? Чи ви на останніх термінах?
Через 2 тижні народжувати
AmazingLady 15 апреля в 08:21
Этого мало

А до 30 недель вполне можно работать
6 1
Весела пiсенька 15 апреля в 08:21
Маловато, но жить можно. Если маленький срок, не понимаю почему вы хоть по пол дня не ищите работу
Единорог_помог 15 апреля в 08:21
Ответ дляБарбітта
Не знаю😅 готую, прибираю, перу. Він працює🤷🏻‍♀️
Таки да
Душка-свекрушка))) 15 апреля в 08:21
Ответ дляБарбітта
Через 2 тижні народжувати
Ну ясно. Цікаво, а коли дитина зʼявиться, то теж 2000 будете отримувати на тиждень?
10 7 1
Значит надо 15 апреля в 08:22
Ответ дляБарбітта
Через 2 тижні народжувати
То у вас же повинні бути ваші «декретні» 4 зарплати, чому ви живете на подачки чоловіка?
3 16 2
Душка-свекрушка))) 15 апреля в 08:22
Ответ дляЗначит надо
То у вас же повинні бути ваші «декретні» 4 зарплати, чому ви живете на подачки чоловіка?
Мабуть, зарплатні не було, чоловік же не пускає на роботу))))
3 1
автор Барбітта 15 апреля в 08:22
Ответ дляЗначит надо
То у вас же повинні бути ваші «декретні» 4 зарплати, чому ви живете на подачки чоловіка?
Тому що мої гроші-це мої гроші. Його гроші-це наші гроші))))
AmazingLady 15 апреля в 08:22
Где ваш больничный по беременности, там неплохая сумма могла бы быть
Весела пiсенька 15 апреля в 08:23
Ответ дляЗначит надо
То у вас же повинні бути ваші «декретні» 4 зарплати, чому ви живете на подачки чоловіка?
Если не работал - не декретных. А так выплата там не более 2 тыс будет
Душка-свекрушка))) 15 апреля в 08:23
Ответ дляБарбітта
Тому що мої гроші-це мої гроші. Його гроші-це наші гроші))))
Удалено администрацией...
Значит надо 15 апреля в 08:23
Ответ дляБарбітта
Тому що мої гроші-це мої гроші. Його гроші-це наші гроші))))
Тобто краще голодувати, але свої гроші не чіпати? Ну ок, а тема навіщо?
31 3
AmazingLady 15 апреля в 08:23
Ответ дляБарбітта
Тому що мої гроші-це мої гроші. Його гроші-це наші гроші))))
Удалено администрацией...
Завжди недо... 15 апреля в 08:24
У многих пенсия 2400 на месяц...