Вкаблучках• 12 ноября 2023

Розкажіть ваше меню на тиждень, хто різноманітно і збалансовано харчується

Буду щиро вдячна за поради, бо якась криза з ідеями
РойЛеля• 12 ноября 2023
Ви прямо про правильне харчування?

Бойова• 12 ноября 2023
Посмотрите нутрициологов, Настю Голобородько
По каким принципам она составляет меню, какие локальные продукты использует
РойЛеля• 12 ноября 2023
В мене прості страви укр кухні. Супи, борщі, м´ясо запечене, варене, тушене. Різні голубці, котлети, тюфтелі, пельмені, вареники, фрикадельки.
Каші, картопля в різному вигляді.
Налисники, сирники, деруни, зрази
Салати
Госпожа Белладонна• 12 ноября 2023
А я не готовлю никакие блюда. Типа котлет, голубцов, борща и тд. Я ем максимально простую еду, которая требует минимума времени. Сварить кашу + пожарить/запечь рыбку или мясо + овощи. Все. Мучное и молочное не ем (у меня непереносимость)
автор Вкаблучках • 12 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
Ви прямо про правильне харчування?
Ні, про нормальне збалансоване, не геть пп, але і не смажена картопля і шкварки
автор Вкаблучках • 12 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
Каші, картопля в різному вигляді.
Налисники, сирники, деруни, зрази
Салати
Ну в мене схоже, якось розумію , що роби майже не їмо , лише СС лосось, оселедець
Печінки не їмо
Хочеться щось додати і різноманітнити меню
автор Вкаблучках • 12 ноября 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
І от вам не набридає одне і те ж? Не хочеться щось нового? Я теж голубці не готую. Але дуже рада, коли мені їх мама передає
І від холодця не відмовляюсь і кровʼянки, коли дають
куркулиха• 12 ноября 2023
У нас всё просто, ежедневно свежий суп+ гарнир+ мясо/рыба и салат или консервация. Все варим, сковорода только для блинов нужна, очень выручает мультиварка.
Госпожа Белладонна• 12 ноября 2023
Ответ дляВкаблучках
Да нет, не надоедает. Да и не одно и тоже. Разнообразие внутри групп тоже может быть. Я ж не каждый день одну и ту же кашу ем, а чередую разные)

No problems• 12 ноября 2023
Мені лінь готувати. Сніданок щось творожне - сир зі сметаною, сирники, запіканка, або авокадо-тост з червоною рибою чи яйцем, рідко млинці чи оладі, яєчню/омлет - ще рідше,бо не люблю. Вечеря різне - коли картопля з оселедцем, коли паста з креветками, коли м´ясо чи риба з овочевим салатом. Обідаю на роботі - кава з канапкою, кефір, айран, банан їм чи яблуко, іноді в кафе беру суп-пюре зі шпинату чи борщ.
Teonaa• 12 ноября 2023
Ответ дляВкаблучках
Яловичина - зробили «по-царські» судок
Відварили гречку та макарони
Пн вт їсте це, плюс робите салат овочевий (свіже або щось варене - типу вінігрет, буряк впрений, терта морква з корейською заправкою). А на сніданок в ці дні - сирники (також наробили самі колись з кг творога, і з морозилки дістаєте, печете (на сковороді на пергаменті без оліі); або омлети (з сиром, з овочами, з бутіком;

Потім ср чт - доїдаєте що ж, робите нове гаряче - курячі серця в соусі теріякі смачно (можна з медом, кунжутом); запечені або смажені стегна - 4 шт. Можна з часником. Варите на гарнір щось інше - запечену картоплю з травами та запіканку брокполі+сир+яйце. На сніданок в ці дні каша вівсяна (+малина, або +ізюм і горіхи), або є ще каша з гарбузом, або дістали ці сирники знов

Пт Сб готуєте рибу - одну рибину крупну готуєте, одну - робите шубу, якщо любите. Гарнір новий знов - пюрешка з маслом, овочеві салати з пункта 1. На сніданок домашні вареники (тоже шукаєте в морозилці), яйця з шинкою і хлібом; ліниві хачапурі.

В неділю - їсте що лишилось; варите каструляку здорову таку першої страви - на свій смак (гороховий, борщ, курячий з овочами з морозилки…) це вам тоже буде на пару трійку днів в обід чи на вечерю тарілочку налить)

Яблука, груші, виноград, банани, хурма - сезонні фрукти

Олія різна має бути - поліненасичені дирні кислоти. Горіхи туда же - по жменці в день (як перекус або до каші на сніданок. Раз на тиждень щось типу креветок або мідій - джерело омега та йоду.морська капуста на йод тоже піде. Хороший твердий сир, не менше 50% жирності; кисломолочні продукти - ряженка, йогурт, кефір; молоко - хз, супереливий продукт, я думаю дорослим воно не треба, а може і дітям тоже.

На наступний тиждень щось міняйте, нову кашу іжте, інше м‘ясо на пункт 1 беріть; на пункт 3 - нову рибу. Овочі - обов‘ясково і багато, і з різними оліями.
РойЛеля• 13 ноября 2023
Ответ дляВкаблучках
Печінки не їмо
Наприклад, печінку я тільки гов´яжу визнаю, але ніхто з домашніх більше не їсть.
Куряча печвнка то взагалі табу. Це ж фільтр, а уявімо чим годують курей і що за життя накопичив той фільтр. Це чистий яд. Краще без такого.
Риба у нас раз в тиждень, дорадо чи сібас. Дуже любимо, але дорого. Тому балуємся