Книга Вечірка на Гелловін (Привиди у Венеції) Агата Крісті.
Хто читав ? Є питання )
Я_канеша_извиняюсь• 12 ноября 2023
Ой, давно... зайдіть в групу читацьку в ФБ , там вже кілька разів обговорювали як раз на Геловін
Вельшановна• 12 ноября 2023
Сьогодні дивилася фільм. Не зайшов. Хоча ’ Смерть на Нілі’ був крутий
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
У мене не відкривається, я там не маю аккаунта.
Подивилась фільм, і цікавить чи в книзі такі самі персонажі , це все абсолютно інше - просто по мотивах
Ответ дляВельшановна
Я теж подивилась. Теж не оцінила, але цікаво чи співпадає з книгою.
АгатаХристя• 12 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Сериал Пуаро Агаты Кристи кажется 69 эпизод
Ответ дляАгатаХристя
Ого, як ви таке пам´ятаєте
АгатаХристя• 12 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ого, як ви таке пам´ятаєте
Я одно время работала на удаленке и домашние его крутили фоном нонстоп)