Барвіночка• 13 ноября 2023

Сусід вимагає гроші для підключення до його газової труби

Зробили проект в газовій конторі
Оплатили кошти
Подзвонили сусіду, попередила що будуть корати біля нього і щоб показав де закінчується газова труба
А він відразу сказав що його дозвіл коштує 20000 грн, мол так не робиться, в обхід нього
Хто був в такій ситуації?
Новорічна пальма• 13 ноября 2023
Ми на новій ділянці вели світло, то зараз щоб підключитися сусіди оплачують. Без оплати неможливо підключитися навіть маючи дозволи.

ДА да да• 13 ноября 2023
Да, так было , потому что рассчитывали допустим 20 тыс на 10 домов , 10 отказались а потом бесплатно хотят подключится ( у нас они вносили сумму и мы делили на 10 которые сразу оплатили
Заставляличка• 13 ноября 2023
Ответ дляБарвіночка
170000
Дарма вкоадаєтесь у газ, ой дарма.
Я була в такій ситуації. Я тягла газопровід декілька км собі у глухому селі. Потім з усіх хто збирався підключитись збирала гроші. Все порахувала, розбила порівну на всіх.
Але то було 20 років тому.
Заставляличка• 13 ноября 2023
Ответ дляБарвіночка
Ну так є проект
Колись вони скидались із іншими сусідами і тягнули
А ви така красіва на шаріка все захотіли :)))
Заставляличка• 13 ноября 2023
Ответ дляБарвіночка
Подзвонила в газову контору - сказали що не треба ніяких дозволів в сусіда брати
Та не беріть.
Тащіть собі свою трубу. Від початку магістралі.
Молчавочка• 13 ноября 2023
Ответ дляПухнасті штани
Відповідаю вам, як інженер газових мереж. Сусід не має права вимагати від вас гроші за врізку, бо підземний газопровід на балансі облгазу.
Ще я маю сумніви щодо 170 тис) 3 м до межі будинку, то стандартне приєднання, воно зазвичай коливається в ціні від 30 до 50 тис, це з тех умовами, проектом, лічильником і т.д. У вас же має бути два проекти, зовнішнє і внутрішнє. Покажіть локальний кошторис, хочу поглянути в якому облгазі деруть 170 тис, хіба що у вас там підземний прокол під автострадою
Тобто ви вважаєте нормальним, що люди за свої гроші прокладають трубу, а потім ви її забираєте та розпоряджаєтеся на свій розсуд?
Я тертий жук• 13 ноября 2023
Ответ дляБарвіночка
Тоді нащо ви взагалі питали сусіда, щоб він щось показав? Хай собі роблять, сусід тут до чого?

Я тертий жук• 13 ноября 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Капець. Я і не гадала, що це робиться за власний кошт. Я думала то робить держава.
Серйозно? Багато вам держава наробила? 😂
клієнт• 26 ноября 2023
Ответ дляПухнасті штани
Доброго вечора. Чи могли б написати в приватні повідомлення у нас газовики вимагають нотаріально завірений дозвіл від сусіда, як результат сусід вимагає 1 тис дол за його ´дозвіл´. Чи мають право вимагати такий документ? Труба проходить по вулиці. Можливо, ви підкажете в приватні з якого ви облгазу для детальної консультації.:) Буду дуже вдячна.
автор Барвіночка • 26 ноября 2023
Ответ дляклієнт
Не мають право вимагати
Нам газовики так і сказали - хоче чи ні сусід, а газ у вас буде
Ніякого дозволу не треба
Бориспільський рн
автор Барвіночка • 26 ноября 2023
Ответ дляклієнт
Київська область
Біля Борисполя
клієнт• 26 ноября 2023
Дуже дякую за відповідь, буду ще тоді уточняти через гарячу лінію. Тоді, на скільки розумію, вам газ таки підключили і без сусідів?)
автор Барвіночка • 26 ноября 2023
Ответ дляклієнт
Ага