Барвіночка• 13 ноября 2023
Сусід вимагає гроші для підключення до його газової труби
Зробили проект в газовій конторі
Оплатили кошти
Подзвонили сусіду, попередила що будуть корати біля нього і щоб показав де закінчується газова труба
А він відразу сказав що його дозвіл коштує 20000 грн, мол так не робиться, в обхід нього
Хто був в такій ситуації?
Оплатили кошти
Хто був в такій ситуації?
Цибулька зла• 13 ноября 2023
Ответ дляБарвіночка
Подзвонила в газову контору - сказали що не треба ніяких дозволів в сусіда брати
Чи ви адийот чи жмотина…
Дозволив и не надо, но вам же уже тут описали нюансы проводки труб в частном секторе.
По улице например 20 домов, проложена общая труба вдоль всей улицы, каждый дом оплатил 1/20 ю часть в идеале. Но нет же встречаются такие (алкашня, халявщики хитрожопые) что им не надо, и тогда общую трубу оплачивают нормальные хозяева. А потом эти оставшиеся ой мы не знали, передумали, или только что купили и дайте врезаться - газ контора говорит что труба общая.
Мой вам совет, не начинайте с хитрожопости с соседями. Сходите к другим соседям и спросите как было если одному не верите, потом и с этим как лучше договориться или со всеми вместе. Кстати торговаться никто не запрещал))) но выложить 170т и из-за 20 конфликтовать это как-то не логично.
#Пойду_кгадалке• 13 ноября 2023
Ответ дляВоздух в банке
Мої батьки разом із сусідами тягнули трубу по вулиці за спільні кошти. Сусіди, які мали бажання ’врізатися’ в цю трубу згодом, сплачували частку
У нас тоже так было. И у всех кого я знаю
IQ 80• 13 ноября 2023
Ответ дляДелиВерка
відключіть газ і воду, скважина і дрова. Сусіду платити за те що він оплачував трубу яка тянется від магістральної, автор може не платити я тянутит собі особисту трубу, ви не розумієте за що платите?
Це я розумію, а от за що терористи беруть 170000 ні, мені не дано цього зрозуміти. Як і не розумію, як можна було віддати в приватні руки такі стратегічні об’єкти, як газ, вода і електрика
Соня-сонятко• 13 ноября 2023
В нас так було, сусід сам прокладав, потім за врізку 250 дол брав. Все вірно він зробив за власний кошт, розбив на кількість ділянок по вулиці і так повертав свої кошти. Але він в нас і займається пусконалагодкою тому в нас підключення газу виходило не в такі космічні суми
Карапулька• 13 ноября 2023
Ответ дляБарвіночка
Ну так є проект
Колись вони скидались із іншими сусідами і тягнули
Директриссимо• 13 ноября 2023
Ну в принципі тут уже достатньо написали про те, що сусід тут має рацію (єдине - ця сума не йому особисто, а ділиться, хто оплачував проведення труби туди, де вона зараз).
Це звичайна історія для приватного сектору де газифікація проводилася коштом самих машканців. У моїх батьків так само було, оплачували заведення труби на вулицю ті, хто був зацікавлений у цьому на той час, це дуже й дуже немалі суми були тоді, цілком логічно, що хто хоче скористатися цими трубами зараз - відшкодовує якусь частину цих витрат тим, хто оплатив прокладання цих труб раніше.
Ви, авторе, замість того, щоб качати зараз права перед сусідом і посилатися на дозвіл від газконтори, краще подякуйте за ту величезну роботу, яку він колись зробив, щоб зараз ви могли без зайвого клопоту врізатися в цю трубу.
Злюсь до кипіння• 13 ноября 2023
Ответ дляБарвіночка
Ну так є проект
Так а что вам не нравится , платите в общую трубу , как они платили и пользуйтесь
Добрая свекровь• 13 ноября 2023
Ответ дляБарвіночка
Ну так є проект
То вони скидались? Значить або ви платите сусідам або маєте можливість повністю тягти від магістралі, як і сусіди.
Тут сусідів можна зрозуміти, бо коли пропонують всім ділянкам скинутись на прокладання труби, то всі морозяться, а коли підключення потрібно, то хочуть від сусідів
Ви скидалися, щоб по вулиці ішла труба?
Добрая свекровь• 13 ноября 2023
Ответ дляДелиВерка
Куди заводить? 10 років назад водопровід на нашу вулицю заводили за кошти тих хто там живе. Були хитрі, які почекали коли будули закінченні роботи, а потім дивувалися що мали платити за вирізання сусідам, думали що вони економні, інші зроблять, а вони в готове вріжутся.
Думаю це саме ситуація автора
Добрая свекровь• 13 ноября 2023
Ответ дляБарвіночка
Удалено администрацией...
Всіх підсаджую• 13 ноября 2023
Ответ дляБарвіночка
А що робити якщо він вас просто не пустить на свою приватну територію копати?
Директриссимо• 13 ноября 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Це може і не бути його приватна територія, не має значення. Ті труби, що йдуть по вулиці, оплачувалися колись сусідами, автор це підтвердила. Це нормальна практика, коли хтось хоче до цієї треби врізатися - відшкодувати частину понесених ними витрат.
Любовь Калистратовна• 13 ноября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
когда он прокладывал трубу - это никому не надо было, я правильно понимаю. Возможно он и обращался ко все, видимо все отказались. Он вс оплатил, для него это было дороже как для одного. а теперь вы хотите врезаться в трубу, которую он проложил.
В нас так само з водою. Підтримали одиниці, а врізатись хочуть зараз багато безкоштовно))
Красавица писяная• 13 ноября 2023
Аналогічно і у нас декілька десятків років тому всі сусіди оплатили прокладання газової труби по вулиці. І тепер коли нові споживачі врізаються, то або платять кожному якусь визначену суму або роблять щось на користь вулиці(латання ям, відсипка дороги). Як домовляться. Так само і з водою.
Любовь Калистратовна• 13 ноября 2023
Ответ дляБарвіночка
Ну так є проект
Ви маєте заплатити
Скіфська пектораль• 13 ноября 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
И у нас.еще и яму копали вручную. Писали график,кто когда выходной и может копать
Запасная спина• 13 ноября 2023
Ответ дляБарвіночка
Ну так є проект
Ну то платіть і Ви, в чому проблема?
Любовь Калистратовна• 13 ноября 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Вы реально не понимаете, или прикидываетесь? Тяните от основной трубы, а не от соседской и никаких проблем
А шо такаво?))) В мене такий сусід з водою. 2 рази поліцію викликали... бо він вирішив ’підключитись’. Люди як дуба впали
неДоЖиру• 13 ноября 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
То дорожче)))
Аленький носочек• 13 ноября 2023
Ответ дляБарвіночка
Тогда зачем у соседа спрашивать, гд её труба заканчивается? Пусть те, кто проект делал предоставят схему.
Ондатрова шуба• 13 ноября 2023
Ответ длянеДоЖиру
Автор поняла що лох вона і зникла з горизонту
Скоріш за все вже помчала к сусіду))
Щас ухожу• 13 ноября 2023
Ответ дляМне без сахара
Його дозвіл на що коштує 20 тис?)
Ну якщо він до себе та трубу тягнув в три рази довше, ніж сусідка зараз хоче до нього під´єднатися, то мабуть зрозумілі його мотиви.
Ms. Скромность• 13 ноября 2023
Автор, нашо Вам той сусід? Врізайтесь у загальну трубу, подалі від сусіда) Так, вийде НАБАГАТО дорожче, але якщо потім хтось захоче підключитись у вашу трубу, яку ви провели за свій кошт, то Ви зможете повернути частину своїх коштів)
Уси Пуси• 13 ноября 2023
Наші Сусіди платили і ми колись платили
Так, як люди, які будувались перші то робили за свої кошти ( ділили на всіх )
Тоді було 12 тис то
Аленький носочек• 13 ноября 2023
Ответ дляЦибулька зла
Чи ви адийот чи жмотина…
Еще и службы хитрожопые. Мы так тянули за свой счет водопроводную трубу, а они потом дали бумагу подписать, что труба передается на баланс водоканала, иначе при аварии они ничего обслуживать не будут и еще какие-то нюансы, не помню уже. Пришлось подписать. Так , может и с газовыми трубами , люди тянули за свой счет, а оно уже стоит на балансе горгаза, поэтому и говорят, что разрешение соседей не надо.
Малая еще та• 13 ноября 2023
У меня рядом дом строился с моим зданием они мне платили за все коммуникации. Так как я сама оплатила когда тянула их к себе .