Барвіночка• 13 ноября 2023
Сусід вимагає гроші для підключення до його газової труби
Зробили проект в газовій конторі
Оплатили кошти
Подзвонили сусіду, попередила що будуть корати біля нього і щоб показав де закінчується газова труба
А він відразу сказав що його дозвіл коштує 20000 грн, мол так не робиться, в обхід нього
Хто був в такій ситуації?
Оплатили кошти
Хто був в такій ситуації?
Пез Году Неделя• 13 ноября 2023
Ответ дляБарвіночка
Ну так є проект
Колись вони скидались із іншими сусідами і тягнули
Автор, если он сам покупал ту трубу то это вполне понятно
Все буде Україна• 13 ноября 2023
Ответ дляМочалкин блюз
За таку суму проекту автору мали б повну консультацію надати щодо таких нюансів.
Тут точно погоджуюсь. Бо так можна кожне розгалуження вишукувати невідомо скільки. Але ми не знаємо, які дані були відомі автору, може вона і знала, да думала і так зійде.
Барвіночка
• 13 ноября 2023
Ответ длячаревна
Скорее всего автор не знала о таком, что за врезку надо платить. Вот и абалдела от ответа соседа
Подзвонила в газову контору - сказали що не треба ніяких дозволів в сусіда брати
Леплю из пластилина• 13 ноября 2023
Ответ дляБарвіночка
Вы реально не понимаете, или прикидываетесь? Тяните от основной трубы, а не от соседской и никаких проблем
Сижу_и_плачу• 13 ноября 2023
Капець. Я і не гадала, що це робиться за власний кошт. Я думала то робить держава.
Я Головна• 13 ноября 2023
Ответ дляБарвіночка
Ну так є проект
Ну то ви маєте бути в долі тоді
Секретница• 13 ноября 2023
Ответ дляБарвіночка
ту так хай контора і тягне вам від загальної труби
тіко ж то зовсім інші гроші будуть
Пишу вірші, дорого• 13 ноября 2023
Мы в 2000 сами тянули газовую трубу метров 200 сами все оплачивали, через несколько лет соседи ниже по улице решили тоже подключить газ. Подключится они могли только с нашего разрешения. Возможно и у вас так? И соседи нам тогда тоже что-то оплачивали.
Ответ дляСижу_и_плачу
Дадада, и воду нам тоже держава «тянула», и свет. Все за свой счет, за многа денег.
И сейчас приходит такая наивная автор и клипает глазками: «а мне газовая контора разрешила»)))
Секретница• 13 ноября 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
держава робить загальну газифікацію - заводить трубу для загальних потреб. а всі бажаючі вже підключаються від цієї труби власним коштом. так само з водопроводом та каналізацією.
Цукрові вишні• 13 ноября 2023
У нас полдома на разные входы с родственниками, тоже им платили чтоб врезаться в трубу. А другой сосед, ещё им советовал, чтоб они не продешевили.
Сижу_и_плачу• 13 ноября 2023
Ответ дляСекретница
Дивно, бо потім ми купляємо газ в них, їм це окупиться поступово, це як вкладання у бізнес....🙄
Секретница• 13 ноября 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
але ж газ сам по собі у трубу не попадає, для цього працює безліч людей. от за це ви і платите, коли ’купляєте’ газ
ДелиВерка• 13 ноября 2023
Ответ дляСекретница
Куди заводить? 10 років назад водопровід на нашу вулицю заводили за кошти тих хто там живе. Були хитрі, які почекали коли будули закінченні роботи, а потім дивувалися що мали платити за вирізання сусідам, думали що вони економні, інші зроблять, а вони в готове вріжутся.
Пез Году Неделя• 13 ноября 2023
Ответ дляБарвіночка
Хитрожопая какая газовая контора
Секретница• 13 ноября 2023
Ответ дляДелиВерка
ну от автор така сама, як ваші сусіди.
заводить велику магістральну трубу для підключення я мала на увазі.
ДелиВерка• 13 ноября 2023
Ответ дляСекретница
ну от автор така сама, як ваші сусіди.
))) автор безкоштовно в магістральну трубу може врізаєтися, прикольно, деякі, намагатися ’шлангом’ прикинутися.
Шальная коклетка• 13 ноября 2023
Ответ дляБарвіночка
Очень сомнительно, что газовая контора может распоряжаться на чужой земле. Сосед может просто не открыть им калитку
Кракадэ• 13 ноября 2023
Ответ дляБарвіночка
Ну так є проект
І що не так каже сусід?
IQ 80• 13 ноября 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Тут логично
Ну зараз же за щось платять Київгазу (автор озвучила не маленьку суму), тоді за що платити сусіду? Взагалі ці енерго, гази, водо…, обнагліли повністю…
ДелиВерка• 13 ноября 2023
Ответ дляБарвіночка
Вперед, тяніть від магістральної труби,тоді не потрібно, але то дорого так, збираєтесь врізається в те що оплатили інші? Звідки, нерозуміння за що потрібно платити?
IQ 80• 13 ноября 2023
Ответ дляСекретница
ну тоді це справедливо. або виплатіть частку сусіду, або тягніть свою трубу від загальної
А за що газу 170 штук?
Мелочунь• 13 ноября 2023
Может кто знает,сколько стоит провести свет на участок от столба соседей?
Кракадэ• 13 ноября 2023
Ответ дляБарвіночка
Тоді тягніть свою трубу від загальної, а не до сусідської підключайтеся. І не треба буде сусіду платити, бо сусід правий, так не робиться.
Секретница• 13 ноября 2023
Ответ дляIQ 80
А за що газу 170 штук?
за проєкт і роботи з підключення. просто автор вирішила що сама хитра, і замовила проєкт від ’сусідської’ труби, а не від загальної, чим значно зменшила вартість собі за рахунок сусідів
ДелиВерка• 13 ноября 2023
Ответ дляIQ 80
відключіть газ і воду, скважина і дрова. Сусіду платити за те що він оплачував трубу яка тянется від магістральної, автор може не платити я тянутит собі особисту трубу, ви не розумієте за що платите?
Все буде Україна• 13 ноября 2023
Ответ дляШальная коклетка
Там калитка ні до чого. Труба, думаю, по вулиці йде, яку тягнули за свій кошт. Але от чому тільки сусіду платити, а не кільком сусідам, то невідомо. Може там частина труби ще ділиться і тоді вже між автором і сусідом поділити вартість.