Наизнанку• 13 ноября 2023

Ви працюєте на роботі заради грошей чи заради розвитку компанії?

Іншими словами: чи болить у вас серце за те, наскільки успішно буде розвиватись компанія, чи ви робите все в межах своїх повноважень, отримуєте зарплату, а за розвиток хай болить голова у відповідних відділів?
Результат:
вже голосів: 128
113 (88.28%) Грошей
15 (11.72%) Розвитку
Електрохарчування• 13 ноября 2023
Відповідь очевидна, компанія не дуже переймається що я буду їсти через рік

Allein74999• 13 ноября 2023
Чем успешнее моя фирма, тем больше денежек капает в карман.
Я за качество и репутацию, поэтому откровенно бесит, когда кто-то в цепочке поставок и работ косячит. Деру три шкуры за это.
Мастер Класс• 13 ноября 2023
Працюю заради грошей, за розвиток компанії теж хвилююся, не буде розвитку - не буде підвищення ЗП, тому для мене, ваше питання дивне.
Форточка• 13 ноября 2023
Ради денег, естественно. Но вот такой момент - если компания, где я работаю, не будет развиваться, то и денег будет маловато ;) Или вообще не будет.
GaleTTa• 13 ноября 2023
Ой, спасибо, рассмешили. Я ещё и за всех членов семьи менеджеров переживаю, не сплю. Чтоб песок мягкий был на Мальдивах и попа к кожаным сиденьям в Ауди не прилипала))
СкумбріяП8• 13 ноября 2023
Работаю за идею. Деньги не нужны, я их и брать не хочу, но окружающие мою позицию не воспринимают нормально. Приходится брать, чтобы не нервировать коллег.
Личко Невеличке• 13 ноября 2023
Если компани не будет успешна, то я не буду получать деньги.

Сокодавка ще та• 13 ноября 2023
Мене взяли на роботу, щоб я виконувала свої обов’язки відповідно посаді, а не виражала занепокоєння щодо розвитку компанії, біль сердечний щодо цього мені не оплачується. Робота робиться - гроші платяться. Якщо стане необхідність в моїй думці щодо розвитку - оговорю її вартість з керівництвом.
Люблю джаз• 13 ноября 2023
У всіх нормальних людей мотиватор працювати один- це гроші. Чого б я переймалася, за чужу компанію..
Скокмоно - стокнуно• 13 ноября 2023
Ответ дляAllein74999
Ну так вы в ТОП, а какое дело до ’высот компании’ рядовому сотруднику? Он думает в первую очередь о семье и себе
автор Наизнанку • 13 ноября 2023
Ответ дляAllein74999
ой не факт
у нас секретарка в айті компанії отримує 13 тисяч за повний робочий
Чупокабра• 13 ноября 2023
Че чого не вистачало. Серце нехай у власника болить. Я з 9 до 18 відтарабанила своє , отримала зп
автор Наизнанку • 13 ноября 2023
Ответ дляСкумбріяП8
бідна ви бідна. так мучаєтесь
Сокодавка ще та• 13 ноября 2023
Ответ дляСкумбріяП8
автор Наизнанку • 13 ноября 2023
Ответ дляAllein74999
ого яка ви молодець
а що у вас за галузь?
Оновлена версія• 13 ноября 2023
Компанія чоловіка,тому тицьнула за розвиток
Белая котичка• 13 ноября 2023
Никогда не работала ради развития компаний в которой работала
Червона калина• 13 ноября 2023
Ради своего развития
Allein74999• 13 ноября 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Я , назовем это так, рядовой дизайнер. Я делаю проект и требую, чтобы все было соблюдено, как запланировано и не дай боже… Исполнитель работ тоже должен понимать, что если он сварганит через ж…, полиняет на деньги, так же, как и поставщики. Кстати, начальство у меня за фирму не сильно переживает, жопа расслаблена, тк все проблемы решаются другими. Это тоже бесит

Чупокабра• 13 ноября 2023
Ответ дляЧервона калина
Ради своего развития
О, оце правильно.
Доставучая• 13 ноября 2023
Я работаю в одной из крупнейших компаний страны, так что конечно за деньги, они и без меня развиваются)
Гарнюнька• 13 ноября 2023
Власник може кинути найманого працівника (яскравий приклад Аеросвіт, тепер МАУ), ради кого має душа боліти?
Найманий працівник треба лише для збагачення власника, у власника душа за справи найманого працівника аж ніяк не болітиме.
Новорічна пальма• 13 ноября 2023
Працюю в бюджеті за 8 тисяч. Я просто люблю займатися благодійністю
Горня капучіно• 13 ноября 2023
Ответ дляНаизнанку
бідна ви бідна. так мучаєтесь
Це вже друга ваша тема. Але ви не розумієте, що кваліфікований працівник, який приносить компанії дохід ,буде мати вищий заробіток.
Шукайте іншу роботу.
Файно Замало• 13 ноября 2023
Я работаю от безделия, на компанию плевать, в деньгах не нуждаюсь
задумчивая мордочка• 13 ноября 2023
Ради денег, но думаю, что руководство рассчитывает, чтоюы все работали на благо и во имя, даже, если ставят зарплату в 1 гривну.
автор Наизнанку • 13 ноября 2023
Ответ дляОновлена версія
який він молодчинка
давно відкрились?
Люблю джаз• 13 ноября 2023
Ответ дляAllein74999
Ні, це гроші у карман хазяйнів компанії. У вас ставка і бунуси, якщо ви продажник, або премія, якщо виконали все добре. Якщо ви думаєте, що компанія покращіть свій доход і кине вам зп на 50 відсотків більше, то вже сумніваюсь, а чи робили ви в тих компаніях.
Я працюю в газонафтовій компанії, на благо її процвітання працювати не треба, це самий прибутковий бізнес в Україні. В цьому році видобутків більше ніж у тому, а от буває і меньше. То не залежно від цього компанія кожен рік піднімає зп на 20%, але це по суті індексація.
Цвіпканя• 13 ноября 2023
Я працюю у дуже великій компанії.
Я працюю заради розвитку себе і цій компанії.
Планшетница• 13 ноября 2023
От нефиг делать я работаю