Невгамовна шахиня• 13 ноября 2023
Дура я или она?
Подруга была нормальной, пока не начиталась инста шарлатанов
Заявила, нам надо перестать общаться, я хочу позитива, а ты притягиваешь негатив в мою жизнь.
Лично я реалист, есть плохие новости - плохо, есть хорошие - ок. Я не могу скакать, как дурочка и в ситации с похоронами искать плюсы. Это не лечится?
Муркамурковна• 13 ноября 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Це просто еталон егоцентризму. Потім дивуються чого не хочеш спілкуватись
ображаються, згадують що це вони насправді тебе терпіли. Може автор класна а її подруга перебрала з тіктоком і позитивом, а може зовсім навпаки. Осбоисто я не люблю тих то ’ріже правду-матку’ а насправді просто вивалює свою приховану злість та заздрість
правду матку можна теж говорити, коли тебе про неї питають
а не коли ти просто сереш іншому на голову і обсцикаєш йому ноги, шо б наверняка
Зяблик протестант• 13 ноября 2023
Була така ситуація, розійшлись... Це розбіг цінностей, а не те, що їй лікуватися потрібно. Якщо не можете прийняти різний спосіб мислення один одного, закінчуйте спілкування. Я до речі теж так не можу, як Ваша подруга, але це не привід вважати її хворою чи дурною.