Кусачая Я• 13 ноября 2023

Втомлене обличчя

Що можна зробити в косметолога, дуже багато працюю посада керівника, синці під очима бліда, втомлююся, але на здоров’я не жаліюся. Покращити якість, колір шкіри, вирівняти тон, що ви робите собі успішні жінки які багато працюють? Вік 30 р
Борода• 13 ноября 2023
Вам не косметолог нужен, а шаровдуватель и потолще, и поэнергичней. Все как рукой снимет
Мастер Пис• 13 ноября 2023
Спортзал, басейн
автор Кусачая Я • 13 ноября 2023
Ответ дляБорода
В мене є чоловік
люблю_тортики• 13 ноября 2023
Відпочинок, досить сну та свіже повітря, бажано морське і тепле 3-4 рази на рік. Але на таку розкіш треба попрацювати рочків ще з 15.
Просто йдіть до нормального косметолога та спить, поки вона вам якусь масочку з масажем мудрує. Вистачить.
Ворожу на каві• 13 ноября 2023
Неуспешной неработающей помогает пилинг prx курсом и морфеус 8.