Огірок та Помідорчик• вчера в 16:24
Мене рятує жуйка і кава, коли хочу їсти
Це нормальний лайфхак чи потім вилізе боком?
Пригощаю кашею• вчера в 16:27
Це не лайфхак, а чортішо.
Я би ліпше передивилася раціон: чому ви голодні так, що треба каву і жуйку. Або ви хочете щось заїсти і це треба окремо пропрацювати або їсте незбалансовано і швидко голоднієте.
Ковбой Хагис• вчера в 16:38
от кофе на голодный желудок можно поймать проблемы с жкт в долгосрочной перспективе. жвачка на голодный желудок постоянно - тоже такое себе
Додаю напруги• вчера в 16:48
Ответ дляПригощаю кашею
Це не лайфхак, а чортішо.
Раціон то одне, а дефіцит калорій то єдиний шлях до похудання. А дефіцит створює природнє бажання їсти, тобто відчуття голоду.
У мене побічка то печія. Їм таблетки від печії.
Пригощаю кашею• вчера в 16:50
Ответ дляДодаю напруги
Дефіцит теж може бути різним. Якщо їсти піроженко вписуючи його в норму калорій це одна ситуація. Якщо їсти достатньо клітковини, білку та жирів в рамках дефіциту - інша. І у другому випадку менше вірогідності, що треба буде жуйка та кава. Або дефіцит- це 800 калорій на день і тоді хто кому дохтор?
Не зви чайна• вчера в 16:50
вылезет боком уже вечером... чувство голода накопиться и не сможете остановиться
БезникаяЯ• вчера в 17:21
Да, вылезет боком, при том очень скоро. Жевание жвачки вызывает прилив желчного сока и желчи для процесса переваривания, а в пстом желудке что переваривать? Вот и думайте.
Гербарія сушу• вчера в 17:49
Коли хочеться їсти треба їсти, з розуміннім що їсте і скільки. А все інше, з жуйкою включно - це розлади харчової поведінки, що зроблять Вам біди. Краще вже просто воду пити, і то менше шкоди.