Капуста Маша• 13 ноября 2023
Перші чи другі
Обираю тільки з цих двох пар. Потрібно на четвер до вельветових штанів штанів кольору мокко.
Результат:
вже голосів:
90 (84.91%)
Другі
16 (15.09%)
Перші
Капуста Маша
• 13 ноября 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Краще вже босою.
Є тільки два варіанти.
Дама с заначкой• 13 ноября 2023
Мені здається другі набагато кращі. В перших дуже смущає підошва
Коли мовчу- приємна жінка• 13 ноября 2023
Ответ дляКапуста Маша
Є тільки два варіанти.
Нужно не под цвет штанов, а под цвет верха подбирать. Верх какой у Вас будет?
Гірчинка• 13 ноября 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
А як на мене, краще підбирати під колір штанів, це подовжує візуально ноги.
Ответ дляГірчинка
Если обувь на каблуке, то да. А если как у автора на фото, то они сольются со штанами и будет казаться, что автор в рыбацких брюках, переходящих в сапоги.
Та никада в жизни• 13 ноября 2023
В перших підошва бабська
В других етикетка для чогось…
І в обох замок зайвий
Бабські обидві пари, якщо коротше
В других етикетка для чогось…
І в обох замок зайвий
Бабські обидві пари, якщо коротше
Я не Тролль• 13 ноября 2023
Ответ дляТа никада в жизни
В перших підошва бабська
В других етикетка для чогось…
І в обох замок зайвий
Бабські обидві пари, якщо коротше
В других етикетка для чогось…
І в обох замок зайвий
Бабські обидві пари, якщо коротше
Блискавка в таких моделях даже зря на. А шнуровка Лиле для естетики та регулювання повноти
Капуста Маша
• 13 ноября 2023
Ответ дляВишня на торті
Викладайте ще штани кольору мокко, а то так неясно. ))
Колір перших черевик
Відірву та викину• 13 ноября 2023
Господи, пишут бабские ....... Хорошие ботинки, одни, и другие. Я бы выбрала максимально под цвет штанов. А штанов мы ваших не видели, то сами себе подберите. Сейчас так модно, все монохром
Капуста Маша
• 13 ноября 2023
Ответ дляВідірву та викину
Штани кольору, перших.
Капуста Маша
• 13 ноября 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Різний - молочний , кемел, шоколад і беж. Але і черевики в мене є ще інші.
Капуста Маша
• 13 ноября 2023
Ответ дляТа никада в жизни
В перших підошва бабська
В других етикетка для чогось…
І в обох замок зайвий
Бабські обидві пари, якщо коротше
В других етикетка для чогось…
І в обох замок зайвий
Бабські обидві пари, якщо коротше
Серед хлопських, розмір не підходить
Болтушка Му• 13 ноября 2023
Автор, чисто ради интереса, что у вас в четверг за событие, что вы на него придумали надеть вельветовые штаны и такие ботинки?
Капуста Маша
• 13 ноября 2023
Ответ дляБолтушка Му
Їду на відпочинок.
Болтушка Му• 13 ноября 2023
Ответ дляКапуста Маша
Їду на відпочинок.
Погана ідея нове взуття. Надягайте джинси, улюблені зручні кросівки і їдьте собі. Приємної подорожі.
Капуста Маша
• 13 ноября 2023
Ответ дляБолтушка Му
Прекрасна ідея, в мене вже весь гардероб сформований. Зручні кросівки, аж три пари теж поїдуть. Дякую