Соображалочка• 14 ноября 2023
Син, який нічого не хоче. Поговоріть зі мною.
Дівчата,я вже на грані ((
Сину 10 років. Не хоче зовсім нічого. Нічого не цікавить,крім телефону. Кожний ранок у нас починається з війни- він не хоче вставати,чистити зуби і тд. Кожного ранку ниє,що не хоче до школи,як його всі дістали. Уроки - то також війна. Все з під палки ,з ниттям і криком. Він просто доводить мене до сказу.
Постійно намагаюсь з ним поговорити, пояснити,що школа та уроки - то його обов´язки. Начебто розуміє,і тут же ниє ’ як мене все задовбало’.
Випросив собаку,бо в нього,бачите депресія,і тд. Але цікавість до собаки пройшла через 15 хв. Зараз зовсім це його не цікавить. Ок,я собак люблю і все це повністю на мені.
І це так останні два роки.
Я вже просто не можу.
Він закидає якісь речі типу ’ а навіщо так жити, мене це все дістало ( не розумію,що саме і він пояснити не може).
Є молодший син,йому 8. З ним якось простіше.
Увага приділяється кожному однаково.
І це так останні два роки.
Я вже просто не можу.
Увага приділяється кожному однаково.
Бентливуман• 14 ноября 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Она не общается с нами! Пить таблетки не будет. К врачу не пойдет, уже предлагала психолога.
Я не буду Вас уговаривать, но именно Вы как мать должна искать точки соприкосновения, может в момент,когда одежду выбираете/ покупаете, может когда к стоматологу надо, может к косметологу. Интересуетесь ею все время, ее самочувствием,настроением, потребностями. Они считают,что всем пофиг на них. Моя хоть и фыркает,я все равно заходила к ней в комнату,что то спрашивала, или просто пару минут посидеть, иногда просто обнять и поцеловать. Сейчас она сама ко мне тянется. У ребенка должен быть значимый взрослый, в идеале это мать, может бабушка.
ВільнаНазавжди• 14 ноября 2023
Ответ дляБентливуман
Вероятно же, что если бы это было возможным, я бы это делала. Вы не понимаете, что человек вообще отказывается с нами контактировать. Я обратилась за помощью к классной и школьному психологу, сказали, что только если она сама придет, тогда поговорят. Я звонила уже на кучу горячих линий психологической помощи, ответ один, она должна сама обратиться за помощью. Замкнутый круг. При малейшей возможности о чем-то спросить или сказать, мы его используем. Но таких моментов практически нет.
Бентливуман• 14 ноября 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Тогда идите сама к платному психологу, и он Вам подскажет эти моменты. Что то же она ест, и что то носит. Она ж не отдельно живёт. Новый год повод предложить ей выбрать подарок, вместе купить/ заказать. Я видела это все тоже. Спросите что вкусного ей приготовить. Моя сейчас в стадииярких цветов для волос, я не просто разрешаю, подбираем краску, я её сама крашу( умею, но можно и к мастеру отвести). Была красная, вчера в фиолетовый покрасили, сегодня в школе комплименты слушала, и это даёт эмоции, новые вещи, еда, может поездка. Я примерно поняла ее стиль, если вижу сумку, или кеды, или худи, которые ей могут понравится, показываю. Девочка не останется равнодушной к обновкам.
А у нас макарошки• 14 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
Гаджети то біда нашого часу. Теж діти 7 і 9 років, хлопці. Я вас розумію. Не дозволяю кидати спорт і англ додаткову. Це займає певну частину дня.
Мене дивує, коли пишуть тут і знаю лбдей, які дітям 20 хв в день гаджети. Чесно я не знаю як це.
Бо в моїх години 2 точно. На вихідних години 4 сумарно за день. Це телефон, телевізор і приставка.
Уроки роблять. Решта часу який вільний вони просто ходять по дому і не знають чим зайнятий. Іграшки, настолки, малювання то година максимум. А далі просто вилазять на мене зверху і питають що нам робити. На вулиці не гуляють майже. Їм скучно. Друзів поруч немає. Кудись гуляти боюсь їх відпускать, такі часи зараз.
Вони б хотіли з телефоном сидіти весь день. Ми й самі дорослі багато часу проводимо в телефоні
Так підкіньте їм частину своїх домашніх обов´язків. Вони вже цілком в змозі пилососити та мити підлогу, мити посуд, витерти пилюку, навідатися в магазин, сміття винести. Ці справи, особливо миття посуду, займають час, і вам поміч буде.
А у нас макарошки• 14 ноября 2023
Ответ дляСоображалочка
Вони там роблять різне- якихось пташок з ниток,малюють картини і тд. Дома іноді малює картини по номерах.
Ну то не наговорюйте на дитину, мій, наприклад, до творчості взагалі ніяк, читання туди ж, настільні ігри теж надоїли, ото телефон, аніме, гульки, і на спорт оце пішов пару разів на тиждень. Плюс шкода, плюс домашні обов´язки. І нормально буде.
ВільнаНазавжди• 14 ноября 2023
Ответ дляБентливуман
Человек в депрессии, она ничего не хочет, ест все,что ей приносят, не моется, не чистит зубы, не общается. Пара недавно дал денег на обновки, пошла, купила, все это с безразличием.
Бентливуман• 15 ноября 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Вы подписана в инсте на Скрипника Евгена? Подпишитесь, много полезного у него.
Соображалочка
• 15 ноября 2023
Ответ дляБентливуман