Ждушечка• 14 ноября 2023

Окуляри для роботи, перші, чи вплинуть на зір «вдаль»?

Мені майже 42 роки, виписали окуляри для близі (читання, телефон). В них настільки добре та чітко видно, що мені починає здаватися, що без них на даль стала гірше бачити. Чи я себе накручую? Окуляри використовую лише пару днів, тільки телефон, книга. Лікар сказала поки так, далеко в них не дивитись, лише 30-40 см відстань. Я далеко бачу добре, тільки зблизька відчуваю погіршення, тому і звернулася до офтальмолога. Маю астигматизм. Головна проблема, що часто зблизька розмиті та не чіткі літери, двоїться. Чи може це посилитися і на даль, коли знімаю окуляри, що настільки все покращують зблизька? Ніби як у порівнянні, що спробувала як можна чітко і класно бачити через лінзи, без них вже не так класно навіть на даль? Хоч на даль лікар сказала, поки корекція не потрібна
Полтавська галушка• 14 ноября 2023
Є біфокальні окуляри. Зверху дивитись, а знизу доя читання. Можна такі замовляти.

Колдунья-вещунья• 14 ноября 2023
Користуватися треба не чутками, тоді зір не буде падати.
Якщо в сутінках ви бачите в даль нормально то не переживати.
Просто вам для роботи із текстом треба то користуйтеся окуляри
ЖующаЯКонфету• 14 ноября 2023
автор, если начинаете носить очки, глаза начинают ’лениться’ и зрение падает(
Квітка Миру• 14 ноября 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Чушь
Бабуся Бетман• 14 ноября 2023
Так, перестанете без них ходити. Не тільки для роботи. Я з 40 років носити, багато працювала з компом, зараз вже п´яті замовила, з + 1 до + 3.5
Ms. Сама прямота• 14 ноября 2023
Почитайте, что такое пресбиопия.
Не мудрите, ничего с вашим зрением вдаль не случится.
Все люди, у кого зрение - единица, после 40-45 лет наденут очки для близи.
Мне 43, я уже тоже отодвигаю смартфон подальше, чтоб прочесть мелкий текст.
Полтавська галушка• 14 ноября 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ничего подобного. Знаю когда ещё хуже становилось у людей когда они щурятся. Всю жизнь ходила в очках ничего хуже не стало. Есть упражнения тренировать глазную мышцу и т.д.
Ms. Сама прямота• 14 ноября 2023
Ответ дляКвітка Миру
Чушь
Причём полная!
Люди вообще не стремятся узнать свою физиологию.
Если ещё пубертат интересен, то возрастные перемены в поздних годах мало кого волнуют.
Ms. Сама прямота• 14 ноября 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Это нормально. Возрастная пресбиопия.

Трахтибидох• 14 ноября 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Почитаю)
Є поради?
Статус Ква• 14 ноября 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Да, мне мама подобным бредом пичкала
Поэтому все детство без очков с минус 8
Сами так живите
Полтавська галушка• 14 ноября 2023
Ответ дляТрахтибидох
Почитаю)
Є поради?
Ну мене такі в дитинстві були наполовину прям. А потім перейшла на постійне носіння. А зараз вже на плюс іде мабуть, старість підгрібає . Був мінус завжди
Трахтибидох• 14 ноября 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Дякую) Подивлюсь, почитаю..
Дай вам Бог здоров`я і безхмарного неба!))
Мамина корзиночка• 14 ноября 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
А якщо поставити кардіостимулятор, то серце починає лінитись. Не ставте кардіостимулятори, помирайте так. Бо поліпшити якість життя- то щось на багатому та буржуйському, радянська людина повинна страждати