Булку Дай• 14 ноября 2023

Нерухомість, раніше вказували кадастр, тепер карти закрили. Як покупець має бачи

В нотаріуса відкривається кадастр?
Родичка планує продаж, просить допомоги. Виставити на продаж. То як зараз з цим? На яких сайтах викладати?
Свята• 14 ноября 2023
Кадастры открытые

автор Булку Дай • 14 ноября 2023
Ответ дляСвята
Кадастры открытые
Де? У відкритому доступі немає.
Свята• 14 ноября 2023
Ответ дляБулку Дай
Де? У відкритому доступі немає.
Я смотрела буквально летом
автор Булку Дай • 14 ноября 2023
Ответ дляСвята
Кадастры открытые
Написано що на час ВП кадастрова карта закрита. Тобто ввести номер кадастру і глянути не можна.
автор Булку Дай • 14 ноября 2023
Ответ дляСвята
Я смотрела буквально летом
На якому сайті?
Свята• 14 ноября 2023
Давайте номер кадастра, погуглю
Свята• 14 ноября 2023
Посмотрела, тот сайт заблокировали в конце лета решением суда

автор Булку Дай • 14 ноября 2023
Ответ дляСвята
Да на всіх пишуть що закритий доступ. Як продавати. Так зазвичай покупець дивиться по кадастру. А зараз ? І як краще взагалі зараз продавати?
Свята• 14 ноября 2023
Ответ дляБулку Дай
Нотариус посмотрит
автор Булку Дай • 14 ноября 2023
Ответ дляСвята
Нотариус посмотрит
Виходить треба їхати фото робити ділянки і будинку. На яких сайтах краще продавати?
Говорилка• 14 ноября 2023
Ответ дляБулку Дай
Родину сейчас распродают, не время карту всем подряд показывать. Война закончится - прозреем )
olena_shch• 14 ноября 2023
Ответ дляГоворилка
Почалася зрада , заспокойтесь. На місці Родіна.

На олх продавайте, топ оголошення.
автор Булку Дай • 14 ноября 2023
Ответ дляolena_shch

На олх продавайте, топ оголошення.
Дякую. А окрім олх є ще сайти?
olena_shch• 14 ноября 2023
Ответ дляБулку Дай
Нотаріусу ваші фото не потрібні. Лише кадастровий номер.
olena_shch• 14 ноября 2023
Ответ дляБулку Дай
Дякую. А окрім олх є ще сайти?
Є , але вони не працюють.
автор Булку Дай • 14 ноября 2023
Ответ дляolena_shch
До чого тут нотаріус. Мене попросили виставити нерухомість на продаж. Зазвичай можна було без фото виставити , просто написати кадастровий номер і люди самі дивляться. От і питаю як продавати ? Вкладу кадастр. Але все одно як закрито треба їхати бог зна куди для фото.
olena_shch• 14 ноября 2023
Ответ дляБулку Дай
То пишіть зрозуміло , звісно потрібні для реклами фото. Сьогодні ніхто не буде заморачуватись і дивитись по номеру. Так будете довго продавати. І не просто фото, а гарні, у сонячну погоду. Вигідні ракурси.
автор Булку Дай • 14 ноября 2023
Ответ дляolena_shch
А де написано не зрозуміло?
olena_shch• 14 ноября 2023
Ответ дляБулку Дай
Коли це можна було без фото, в газеті авізо 25 років назад)

olena_shch• 14 ноября 2023
Ответ дляБулку Дай
А де написано не зрозуміло?
Важкий випадок.
автор Булку Дай • 14 ноября 2023
Ответ дляolena_shch
Це чужа ділянка старенької бабусі. Яка хоче продати своє майно. Інтернетом користуватися не вміє. А їхати туди далеко, дороги по суті немає. От тому і питаю, як продавати, якщо зараз кадастр закритий.
olena_shch• 14 ноября 2023
Ответ дляБулку Дай
Які при відкритому кадастрі - банер на забор, об´ява на олх. Можна ще дом ріа. Лун. Все. Фото обов´язково останніх років 20)
olena_shch• 14 ноября 2023
Ответ дляБулку Дай
Ну тут або просити сусідів робити фото, або їхати або відмовитись. А хто буде людей приймати? Показувати, зустрічати. Відповідати на купу нюансів, по типу а коли останній раз вносили коров´яче гівно на городі і в якій кількісті. Добавляйте свою комісію бо надовбетесь знатно.
Коплю на груди• 14 ноября 2023
Ответ дляСвята
Кадастр лайв это частный сайт, который наконец по решению суда закрыли. Публичная кадастровая карта закрыта с начала войны-это единственный достоверный источник
Коплю на груди• 14 ноября 2023
Ответ дляБулку Дай
Є варіанти як і де дивитися. Нотаріуси мають доступ, правоохоронні органи мають доступ, деякі сертифіковані інженери землевпорядники мають доступ. Ви вказуйте кадастровий номер в обяві хто зацікавлений знайде де дивитися