ПАЦАНКА О• 14 ноября 2023

Чи є на гребінці Janeke Supercomb фірмовий напис?

Питання в назві теми) маю щітку, то там є, тепер отримала поштою гребінець, ну гребінець як гребінець, ніде нічо не пише, оригінальний чи ні, не знаю…
Смайлик• 14 ноября 2023
В інеті на фотках є. А шо воно таке класне?

Мозговая пилочка• 14 ноября 2023
Выдавлено название кажется, не помню, вообще ничего особенного, расчёска и расчёска.
автор ПАЦАНКА О • 14 ноября 2023
Ответ дляСмайлик
Щітка суперова просто, найкраща що в мене була, не дере, навіть маску по мокрому волоссю прочісую нею. Просто обожнюю її, ношу з машини до хати, з хати в машину, то вирішила замовити гребінець щоб був у сумці зі мною, та поки захвату не викликав у мене(
Нічого вдягти• 14 ноября 2023
зверху - з Аліеспрес за 70 гривень, знизу - з оф.сайту за хрєн з гаком.
Різниці майже нема. Обидві нормальні.
Нічого вдягти• 14 ноября 2023
я фото щіток в попередньому повідомленні кинула
на оригінальному гребінці наче ніяких написів нема
Нічого вдягти• 14 ноября 2023
нема написів. Гребінець - звичайний, нічого особливого
автор ПАЦАНКА О • 14 ноября 2023
Ответ дляНічого вдягти
Вдячна дуже!) На щітці також моїй є напис, а от на гребінці нема, тому і зʼявились сумніви щодо оригінальності, але якщо у Вас оригінальний і також без напису, тоді ок!