Одні думки• 19 ноября 2023
Вегетаріанці зайдіть, будь ласка
Вітаю! В гості їдуть родичі, а це сімейна пара вегетаріанців. Я вже мозок зламала що готувати. Думаю може купити якихось вегетаріанських сосисок чи ковбаси, щоб була різноманітність. Тож шановні вегетаріанці, підкажіть, будь ласка, де ви все це купуєте? Пройшлась по маркетах і нічого не знайшла. А купляти десь типу розетки якось стрьомно
Вкуси мене• 19 ноября 2023
Едим только свежие овощи. Покупаем в ближайшем супермаркете.
Было бы неприятно, если бы близкие заморачивались разнообразием из-за нас, да ещё и голову ломали.
Малявка ще та• 19 ноября 2023
Влни вегетеріанці, чи вегани?
Молочку, яйця, рибу їдять?
Салат з фасолею і грибами - бомба.
Можга накрутити суші.
Піццу 4 сира.
Багато рецептів. З готового наврядчі вибір буде.
А сосиску типу м´ясо, для лбдини, яка м´ясо не їсть мені дивно.
В мене подружка вегвтаріанка, але не веган.
Молочку, яйця, рибу їдять?
Салат з фасолею і грибами - бомба.
Можга накрутити суші.
Піццу 4 сира.
Гопница-Советчица• 19 ноября 2023
Как мне нравятся эти вегетарианцы и прочие...как идут в гости-начинаются проблемы у хозяек что приготовить им.
Придумали тоже этих веганов
Одні думки
• 19 ноября 2023
Ответ дляВкуси мене
Я й хочу це купити, щоб особливо не паритись з готовою. Знаю вони таке їдять
Одні думки
• 19 ноября 2023
Ответ дляМалявка ще та
Влни вегетеріанці, чи вегани?
Молочку, яйця, рибу їдять?
Салат з фасолею і грибами - бомба.
Можга накрутити суші.
Піццу 4 сира.
Молочку, яйця, рибу їдять?
Салат з фасолею і грибами - бомба.
Можга накрутити суші.
Піццу 4 сира.
Яйця, рибу не їдять точно. Молочку наче так
Стріляний птах• 19 ноября 2023
Мы не едим эти веганские сосиски и тд.
Просто овощные блюда. Салаты, сыр, хлеб.
Едят ли они молочное, хлеб, яйца, - это тоже нужно знать. Все вегетарианцы разные. Веганы едят только растительное, например. Многие едят и молочное и яйца и разные морепродукты и рыбу иногда.
Одні думки
• 19 ноября 2023
Ответ дляСтріляний птах
Мы не едим эти веганские сосиски и тд.
Мої наче їдять тільки молочку. Рибу, яйця ні
ХтоЯкщоНеЯ• 19 ноября 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Придумали тоже этих веганов
Це проблема не через вегетаріанство, а через господиню, яка сама створяє собі проблему. Що тут складного, будь які супи, салат з капусти, буряка, каші/макарони, фрукти. Якщо їдять яйця /молочку, то взагалі супер.
Одні думки
• 19 ноября 2023
В котре переконуюсь, за на порадниці щось запитувати майже немає сенсу. Нуль відповідей по темі, а вже я господиня з запареною головою. Нікому не спадало на думку, що якщо я запитую про ці продукти, то так мені простіше, а ніж готувати купу страв?
ПешитеБесАшипок• 19 ноября 2023
Есть вкусные котлеты в сильпо, да и не только в сильпо. Eat me at. Только там две котлетки - 170 гривен, имейте в виду.
Сделайте винигрет, сварите макарошки и не заморачивайтесь.
Слухи-руки не распускаю• 19 ноября 2023
Ответ дляОдні думки
Мої доньки вегетаріанки.
Не морочте собі голову. Ми коли їдемо в гості то вони з собою везуть все що їдять.
Від Вас як від гостинної газдині буде більш ніж достатньо свіжих овочів, фруктів.
Стріляний птах• 19 ноября 2023
Ответ дляОдні думки
Греческий салат и прочие, винегрет, овощные всякие запеканки, деруны, фрукты, овощи порежьте, сыр, хлебушек
Слухи-руки не распускаю• 19 ноября 2023
Ответ дляОдні думки
Молоко безлактозне напевне краще. Або рослинне. Кокосове там чи вівсяне.
Одні думки
• 19 ноября 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Дякую
Малявка ще та• 19 ноября 2023
Ответ дляОдні думки
Ну, тоді замовте у грузинському русторані хачапурі з сиром, грузинський овочевий салат, закуску з баклажан, лобіо та печериці фаршировані сиром з мангалу. У міміноші та гагі це смачно.
Слухи-руки не распускаю• 19 ноября 2023
Ответ дляОдні думки
Ви в них краще запитайте.
Реально ті вегетаріанці різні і в кожного свої загони. Мої не довіряють нікому і лише самі собі готують. Бо ’раптом хтось одним ножем чи на одній дошці різали м´ясо і огірок’
И.О. человека• 19 ноября 2023
Салатів безліч можна приготувати. Стушкуйте картоплю з грибами, Чи рис з овочами, деруни з грибами, запечені баклажани, цвітну капусту в клярі, прозору локшину з овочами.
Лінива, не каюсь• 19 ноября 2023
Скільки прийомів їжі? На скільки днів?
Сніданок - сирники без яєць
Обід - суп із червоної сочевиці, смачний рецепт у турків, називається мерчімек чорбаси, до нього гарячі ьутери з сиром
Вечеря - гречка з грибами і цибулею, рис/булгур з овочами, рагу.
Дуже смачні оладки із горохового борошна, але там треба пшеничне обз і дати постояти, щоб глютен почав працювати.
Рис каррі з тофу, зрази без яйця з начинкою з тушкованої капусти, деруни, картопля в усіх видах, сирний суп, грибна юшка, фалафельки із нута, шведські котлетки із буряка з картоплею і смаженою цибулею, цепеліни/кнедлі з підливкою чи різними соусами. Гарбузове рагу без картоплі, тушкована капуста, вінегрет з мороженим горошком і з додаванням свіжого огірка, олів´є без м´яса-ковбаси, заправка сметана або йогурт і трохи гірчиці і лимонного соку.
Сніданок - сирники без яєць
Одні думки
• 19 ноября 2023
Ответ дляИ.О. человека
В Києві є магазини «Еко-лавка», там є продукти для вегетаріанців
Дякую. А ви там купляли? Норм якість?
Астоновитесь!• 19 ноября 2023
Можно подумать всё, что есть вкусное на столе готовится исключительно из мяса или с его добавлением)))
Лінива, не каюсь• 19 ноября 2023
Ответ дляОдні думки
Дякую. А ви там купляли? Норм якість?
У мене співробітниця і начальниця веги. То ми в лавці іноді щось купляли. Скажу чесно - якщо люди не їдять м´яса, бо воно їм огидне як продукт убивства, то вони не зацінять ковбаси і сосиски з еколавки, бо вони схожі за смаком на м´ясні. Якщо не їдять з релігійних чи етично-екологічних причин - тоді буде норм.
Одні думки
• 19 ноября 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
У на 2 варіант. Дякую
Астоновитесь!• 19 ноября 2023
Є інет магазин pan.i.vegan якщо ви хочете саме такої продукції як ковбаси, сосиски або тофу, але і без цього можна обійтись. По стравам можна фаршировані перці з рисом і грибами, вінегрет, картопля запечена або по-селянські, свіжі овочі/оливки/зелень, на перше можна чечевичний крем-супчик
Булькаю• 19 ноября 2023
Только не покупайте вегетарианские сосиски/колбасу/котлеты. Для людей которые мясо на дух не переносят довольно странно готовить что-то максимально похожее на мясные блюда.
Мульйонерша• 19 ноября 2023
Готовые блюда не покупаю (кроме пиццы маргарита). А так меню разнообразное даже, если они веганы и не едят рыбу, молочку, яйца.
Драники, рис с овощами, винигрет, картопляники, тушеная капуста с грибами, гречка с грибами, спагетти с томатным соусом, борщ, гороховый суп…
Астоновитесь!• 19 ноября 2023
Ответ дляБулькаю
все разные, не ем мясо 6 лет по этическим причинам и с удовольствием покупаю альтернативные варианты из сои, и ничего там не ёкает