Грушки-яблочки• 15 ноября 2023

Реставрація старого будинку

Чи робив хтось реконструкцію старої глиняної хати. Маємо стару, але крепку хату в селі. Але там потрібно замінити балки. І , + я хочу зробити на горищі кімнату. Ще планую перенести двері. Чи це все реально? Я розумію, що, можливо, дешевше купити інший будинок. Але , це сімейне гніздо, де виросло декілька поколінь предків. + гарне місце. Якщо маєте досвід, поділіться, будь ласка
автор Грушки-яблочки • 15 ноября 2023
Додам, що стіни міцні, 60-64 см

Попельшка• 15 ноября 2023
Ми робили і робимо реставрацію різних хат. Треба дивитися. І все реально, були б гроші. Чи гроші + руки
автор Грушки-яблочки • 15 ноября 2023
Ответ дляПопельшка
Дякую за відповідь. Тобто, прорубувати двері можна?
Попельшка• 15 ноября 2023
Пошукайте цей канал для натхнення.
автор Грушки-яблочки • 15 ноября 2023
Ответ дляПопельшка
Пошукайте цей канал для натхнення.
Дякую!
Айпишница• 15 ноября 2023
Надо специалистов вызывать для оценки состояния строения.
Выдержит ли оно перетрубации.
Попельшка• 15 ноября 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Звичайно. Ми в сільській хаті 50см саман товщиною + цегла - вирізали велике вікно з дверима на річку
Попельшка• 15 ноября 2023
Ось. Тут була суцільна стіна. Ціпна пилка її подолала
автор Грушки-яблочки • 15 ноября 2023
Ответ дляПопельшка
Супер!

Я такая наивная• 15 ноября 2023
Ответ дляПопельшка
Пам´ятаю вас, саме по цьому будиночку❤ Ви дуже круті)
Вас ще тут розшукували після початку війни, тоді ви в інсті пропали. Слава Богу що ви в порядку!
Цукрові вишні• 15 ноября 2023
Ответ дляПопельшка
Пошукайте цей канал для натхнення.
Це в інста? Чи де